Příspěvky uživatele - 207.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalové čerpadlo - průměr hadice, 25.2.2014
Vykon cerpadla je udavan pri nulove hloubce.Kazdym zuzenim - mensi prumer hadice snizite mnozstvi dodavane vody. 50-70m na delku ja asi jako 5-7 metru na vysku.Na rozstrikovac zapomente.Cerpadlo neni tlakove a mam pocit, ze vodu ani k sudum ani... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 24.10.2013
Škoda, VW. Odejde vysokotlakové čerpadlo, které je mazané naftou. U nákl.aut nevím. Nicméně v dnešní době jsou všechny výrobky a jejich součásti alesp.u os.aut dělané na životnost záruky. Pár jsme jich prévě už měnili. JInak je mi... celý příspěvek >
Studna 5,5m a systém cerpadla, 22.7.2013
Oprava. praskne vak
Studna 5,5m a systém cerpadla, 22.7.2013
Hlavne pokud budete kupovat vodarnu, tak kupte Sigmu a ne nejakeho Itala z Mount. Po 2letech vam zrezne nerezova priruba -))), presne vak a odejde tlak.spinak. 7mi leta zaruka se na toto navztahuje, nebot jsme kazdorocne nenechali vodarnu... celý příspěvek >
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 3.4.2009
Já jsem nejdřív myslel že je to nějaké stavítko na přidělání nožů. Na naší honda.cz jsem to nenašel, ale na polském webu to mají jako doplněk. Bude to asi kypření trávníku.
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 2.4.2009
Dobrý den, včera jsem se vrátil z Krapkowic v Polsku kde jsem zakopil sekačku Hondu HRX 537C HX za 3315ZL / 19890kč./ vzdálenost od Prahy cca 320km. PÁR POSTŘEHŮ -sekačka je originál made in USA, totožná se sekačkou prodávající se u nás v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika