Příspěvky uživatele - 50.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s Gerberou z Lidlu?, 19.6.2009
A podařilo se Vám ji někomu přezimovat? Mě jednou měla jsem ji na chladnější chodbě u okna, zalévala 1x týdně, jen tak aby nezaschla, od února začala zalévat s hnojivem a po zmrzlých ven na balkon, na jihozápadní straně. Znova celé léto kvetla, ale... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 7.4.2009
Ano a pokud ji budete mít na světlém místě a pravidelně zalévat krásně červeně celoročně kvete. Pokud bude zálivky méně opadají lístečky a bude to jenom takový pichlavý nic.
kdy vykvetou tulipany?, 3.4.2009
Ty skalničkové, co jsou na slunečném místě už kvetou a ty klasické počítám tak po půlce května. Mirka
Co to je?, 3.4.2009
Ty úzké lístky by mohly být také sněženky, ale jinak z toho letos nebude asi nic, až příští rok až cibule zesílí  Mirka.
přezimování agave, 2.4.2009
Pokud nechcete aby Vám moc vyrostla, tak nechávejte v menším květináči.Z mé zkušenosti vím, přesazovala jsem stále do větších květináčů až vyrostla do rozměrů, kdy jsme už s ní nemohli zvládnout, tak jsem si zasadila oplégr a nechala dorůst jen tak... celý příspěvek >
plod opuncie, 2.4.2009
Kousek opuncie jsem si přivezla předloni z Kréty, , vím, že se to nemá no ale ať si, hned dala do zeminy - půl písku půl hlíny - pěkně se chytila a začala obrůstat, vyrostlo ji za loňské léto několik placek, ale v zimě všechny opadaly a i ta... celý příspěvek >
mravenci ve skleníku, 19.5.2008
mě pomohlo nasypat v jejich cestičkách koření - hřebíček, nevím jak dlouho to bude fungovat, ale zatím - už asi 14 dní jsou fuč. Nemají totiž rádi nic aromatického.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika