Příspěvky uživatele - 192.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tropf Blumen, 9.4.2009
take Gardena ma dobry system na zavlazovani truhliku. Katerina
pnouci ruze tahnuta vodorovne, mate zkusenost?, 3.4.2009
Dobry den, mate zkusenost s tahnutim pnoucich ruzi vodorovne? Jak se jim dari? Kvetou dobre? Bocni vyhony asi tim padem rostou vice? Kdy je a o kolik je strihate? Dekuji vam. Katerina
choisya ternata "Sundance", 3.4.2009
Dobry den, prosim poradte mi, kdy mohu strihat tento stalezeleny ker? A pripadne vite, jake vysky dorusta? Dekuji.
Stříhání starších pnoucích růží, 3.4.2009
Ano, podnebi si tu zavidim i ja samaz pozice zahradkare, ja osobne letni vedra nemusim a schovavam se pred nimi, ale zbytek roku je uzasny. Vami zminovane odrudy si hned pisi a budu je hledat. V podstate nedelam posledni dny nic jineho nez se... celý příspěvek >
Tantau - ruze Piano, 3.4.2009
Lili a prosim Vam, znate nektere odrudy, ktere skutecne kolem pul metru maji? Ne pokryvne. Dekuji.
Tantau - ruze Piano, 3.4.2009
Lili... opet strasne moc dekuji... ted tady vyskam radosti nad fotografiemi Piana.... Mam vybranych nekolik "sedesatek" jako Akito(Tantau), City od Bellfast (Mc Gredy),Herzog von Windsor (Tantau), Leonardo da Vinci (Meilland), Minuette,... celý příspěvek >
kolik muskatu do 60 cm truhliku?, 3.4.2009
Dekuji Magdo i Ferdo za rady!!! Tak nektere dam schvalne do zahonu, co to udela... cetla jsem totiz nekde, ze kdyz maji moc hliny, tak nekvetou, tak jsem na to zvedava, jak budou v zahonu kvest.
muskat a bakopa v jednom truhliku, 1.4.2009 Obsahuje fotku
zde je ukazka osazeni truhliku muskaty a bakopou z tyrolskeho balkonu. Zbyva dodat - kdo umi ten umi, kdo neumi ten  
Tantau - ruze Piano, 1.4.2009
Dekuji Danny moc!!! Nemuzu se dockat leta
kolik muskatu do 60 cm truhliku?, 1.4.2009
Dobry den, poradite mi prosim, kolik dat do 60 cm truhliku vzprimenych muskatu, aby byly krasne bohate? A mate nekdo zkusenost s pestovanim vzprimenych muskatu v zahone? Dekuji
Zloutnuti listu u muskatu - brezen (doma), 31.3.2009
ja ziju na jihu svycarska, ted tu mame zrovna v noci 12 stupnu, ale melo by s ochladit v pristich dnech, coz znamena na 6-7 stupnu pres noc. V Cesku bych je pri takovych teplotach nechala uz venku, ale tady jsem se divala, ze je maji obchody jeste... celý příspěvek >
Tantau - ruze Piano, 31.3.2009
Moc moc dekuji!!! Teno odkaz jsem take nasla, ale s mirou ve stopach jsem si si nedokazal poradit. Chodila jsem tu po obyvaku a merila si stopy :o))))) Delam si legraci. Jsem z ni opravdu nadsena. Cekala tam na me. Byla posledni a tak mohutne... celý příspěvek >
Stříhání starších pnoucích růží, 31.3.2009
Dobry den Lili, prosim Vas take o zodpovezeni dotazu, co se starymi pnoucimi ruzemi. U bytoveho domu, kde bydlim, jsou na dve palmy uvazane pnouc ruze. Jsou to chudinky. Dvacet let stare a kazda z nich ma jen jeden vyhon asi 150cm vysoky. Loni jsem... celý příspěvek >
Tantau - ruze Piano, 31.3.2009
Dobry den, udelala jsem si velkou radost a koupila si krasnou Piano od Tantau. Vse o ni vim, jen vysku jsem nikde nenasla a na etiketce napsana neni. Prosim vas timto o informaci, jakych rozmeru tato ruze dorusta, abych vedela, kam ji umistit. Moc... celý příspěvek >
Zloutnuti listu u muskatu - brezen (doma), 31.3.2009
Dobry den, prosim o radu - koupla jsem v Obi pekne sazenice vzprimenych muskatu, ale zacaly nyni zloutnout listy a to temer vsechny. Muze to byt tim, ze sem sazenice umistila v pokoji na zem. Sice k balkonovym dverim, ale je to na zastinenejsim... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika