Příspěvky uživatele - 31.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sekačka na cca 3500 m2, 31.3.2009
Teď mě ještě napadlo... co servis. Ve Slezsku není nikdo kdo by dělal servis. Něco se potentí a já budu čekat na servis nebo náhradní díly týdny...
sekačka na cca 3500 m2, 31.3.2009
Ještě jedna věc trochu mě tam mate ten podvozek... kvalitní ocel. Pokud vím tak hliník je daleoko lepší. Pokud bych už investoval do takové sekačky tak bych chtěl aby nějaký ten rok vydržela. Přece jen sečená tráva je poměrně agresivní.
sekačka na cca 3500 m2, 31.3.2009
Máte s ní někdo přímou zkoušenost (motor, převodovka, pohyblivé části, skelet)? Nějak neumím najít nezávislou recenzi a to co oni píší prodejci se mi zdá jako reklama. Ta cena je velmi chytlavá.
sekačka na cca 3500 m2, 31.3.2009
Děkuji za typ na toho "LAMBA". Zní to poměrně zajímavě. Pro mě to startování nebude problém, ale pro ženu? Má totiž taky ráda práce na zahradě a bojím se že by to nestartla. Je tam nějaký ten "čudlajs " na dekompres jako u pil?
sekačka na cca 3500 m2, 31.3.2009
Pořídil jsem si pozemek o rozloze 4000 m2, bude na něm stát domeček mých snů. Tolik k tomu pohodovému. Po návrhu jak by měla zahrada vypadat, jsem se výpočtem dostal na plochu k sečení zhruba 3450 m2. Řeším následující variantu : HRD 536C36 TXE nebo... celý příspěvek >
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 31.3.2009
Přeji pěkný den, mohl by jste mi prosím napsat kde přesně v Krapkovicích je? Dále jak je to se servisem..atd. Byl jsem v Opavě dneska nakouknout do jednoho obchodu a tam měli hrd 536c3txe za 32,990. Je to trochu hodně, ale na plochu kterou chci sekat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika