Příspěvky uživatele - 165.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přidáváte do oleje Metaltec 1, 7.10.2010
Ad 1): Ne. Ad 2): Jsou. Chalupář.
Hydropřevodovka, 12.9.2010
Co já vím tak AGS do Tuffů lije motorový olej titan 15w40. Převodový je pro hydromotor moc hustý
El sekačka nejde do otáček - čím by to mohlo být?, 26.6.2010
Že jde o poškozenou brzdu poznáte, že po zapnutí vypínače v motoru necvakne jak je to jinak běžné (neodskočí brzda). Pokud by to byl kondenzátor motor by kňučel a vůbec nejel, po (opatrném "řučním" nějakým předmětem) roztočení motor poběží... celý příspěvek >
Stihl FS 130 nebo Husqvarna 235 R, 26.6.2010
Ten známý prodejce je fakt šikula. K otázce proč dělají stejný stroj Jonsered s Hsq a vydávají ho za svůj, bych použil přirovnání z trochu jiného soudku, proč dělá Škodovka Octávii, Seat Toledo, Alteu, Audi TT, A3 na stejném základě s VW a vydává ho... celý příspěvek >
HQ nebo Honda, 26.6.2010
Křovinořez Husqvarna 327Rx (stejně jako 323R II) je konstruovaný sice pro dlouhodobé směny, ale je spíš vhodný k dosekávání po sekání traktorem, riderem, nebo sekačkou vetších ploch např.pod keři, stromy, na pravidelné sekání nepřerostlé trávy... celý příspěvek >
Problémy s křovinořezem HQ, 26.6.2010
Myslím, že je problém na prodejcově straně, přístroj má povinnost řádně odzkoušet a řádně Vám jej předvézt včetně nastartování. Přesně jak zde již padlo, prodejce by měl na záběh obohatit směs a posléze stroj seřídit na chudší směs a plný výkon.... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
Jak už sem napsal výše, OM není špatný a není notoricky nespolehlivý, ale jsou tu i tací kteří umí víc než jen tupě sekat a sekat a nestojí zas o tolik víc. Nevím jak kdo, ale já se při sekání regulérně bavím. a když se mi dostane do ruky OM trápím... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
Dokončím myšlenku: Příchod 4t Hondy ke křovinořezům v horizontu posledních cca 15let a jejich zdokanalením a přechodu od motorů OHV k GX(?) s rozvody OHC
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
Technika jde kupředu, ale zas tak světoborné novinky jak se nás snaží někteří výrobci přesvědčit se v zahradní technice nekonají. Novinky jako 4-mix, příchod Hondy do křovinořezů a poslední Husqvarna X-Torq a 2-mix od Stihlu jsou asi největšími... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
Musím sám za sebe říct že OleoMac je super. Škoda jen že do té doby než si člověk zkusí Stihlku, nebo Husqvarnu a o dodací době nd či délce pobytu v servisu M. reději ani nemluvit. Řekl bych že v žebříčku kvality křovinořezů je na top místě... celý příspěvek >
Vermikulit, 19.5.2010
Stejnou službu v půdě prokáže daleko levnější agroperlit
Prosím o radu jak napravit chybu, 4.5.2010
Zdravím, skleníkem jste si chtěli udělat užitek i radost, že nyní jeho umístění zcela neodpovídá představám, toť sice problém, ale nehledejte v tom zbytečně zlo. Jak píše pisatel přede mnou... nejde o život... Uznávám, že mohl být jinde, ale nyní,... celý příspěvek >
Černý kořen, salsyfy - ale s fialovým květem, 4.5.2010
Mohu poprosit o pomoc, pěstuji něco podobného, jako je černý kořen /hadí mord španělský../, ale kvete to fialově, je to také jedlé, já to mám jen pro okrasu, ale nemůžu najít svoji knížku, kde byla i tato rostlina a nedaří se mi to najít ani na... celý příspěvek >
Životnost součástí zahradního traktoru, 24.9.2009
V návodu na provoz a údržbu traktoru je popis seřízení, mazací schéma a počet motohodin, kdy se co má provádět. Pro modely GGP - Castel Garden je v el.formě i na webových stránkách Mountfieldu. Díval jsem se na AGS StarJet a mazací... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada - co dělat?, 20.9.2009
jo a zapomněla jsem: voda je na okraji pozemku - hadice. elektřina není a nebude ukladiště na nářadí plánujeme za chatičkou, zatím vše do zamykatelného skleníku. bazén ani omylem,  posezení možná až v příštích letech. zatím je to džungle, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika