Příspěvky uživatele - 207.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté listy jahod, 9.6.2015
Jo taky jsem zkoušela ty modré krystalky, ale zdálo se mi, že se jim mravenci přímo vyhýbají. Na ty mravence jsem si postěžovala spíše ze zoufalství, máme tak velký pozemek, že chemie by mě stála majlant a stejně jak jsem psala, chemie je až poslední... celý příspěvek >
Žluté listy jahod, 8.6.2015
A dovedete si představit, že bych přišla do zemědělského družstva a požadovala náhradu? To by se asi nasmáli. Nikde jsem nenašla zmínku o tom, že je družstvo obpovědné za tyto případy. Zahrada je v chatové kolonii, kde přes týden skoro nikdo není a... celý příspěvek >
Žluté listy jahod, 8.6.2015
Možná to bude asi těmi herbicidy, zahrada je hned vedle pole s obilím a asi před měsícem a něco tam jezdil traktor s rozprašovačem a byl zrovna vítr vanoucí směrem na zahrady. Byla jsem zrovna v té části, kde jsou i ty jahody a musela jsem... celý příspěvek >
Žluté listy jahod, 8.6.2015
Děkuji za názor, vyměnili jsme vrchní vrstvu, ale jak jsem psala, tak jsme ji pak zrytím promíchali se spodní vrstvou. Na stejně založeném záhonu rostly 2 roky původní jahody luxusně, loni udělaly obrovské keříky se spoustou odnoží, proto jsem si... celý příspěvek >
Žluté listy jahod, 8.6.2015
Dobrý den, poradí mi nějaký zkušený jahodář? Před 2 lety jsem koupila sazenice Karmen, loni krásně zarodily, měly obrovské plody, proto jsem si je namnožila a založila další dva záhony hned vedle původního. Posup byl stejný, odstranit vrchní vrstvu... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 13.5.2015
Loni na podzim jsme koupili a zasadili moruši. Není to žádný prouteček, má asi dva metry a bohatou korunu. Vím, že se má po zasazení zalévat, což jsem také na podzim dělala, pak byla celkem vlhká zima, takže nedostatkem vody by neměla trpět. Teď ale... celý příspěvek >
Pozná je někdo?, 13.5.2015
Jste fakt dobří, ta růžová je asi vážně sivutka, podle fotek co jsem našla je to sivutka velkokvětá. Mě se to bez názvu nikdy najít nepodařilo, i když jsem projela snad všechny fotogalerie skalniček. Je to nádherná rostlinka, ale jen se nesmí... celý příspěvek >
Pozná je někdo?, 12.5.2015 Obsahuje fotku
A ještě...
Pozná je někdo?, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Omluvám se nenačetly se fotky tak pous č.2
Pozná je někdo?, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostlin, které mi rostou na skalce. První je něco mezi bylinou a keřem, protože několikaletá rostlina má u země tak zdřevnatělé stonky, takže už vypadá spíš jako keřík. Začíná kvést velice brzy na jaře, stonky se postupně vytahují asi... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 1.11.2014
Dovolím si připojit svou reakci, i když jde jen o zkušenosti s nákupem u dvou firem. Jelikož nejsem až takový odborník a stromků jsem letos potřebovala několik, našla jsem si na internetu v okolí 2 školky, kde jsem chtěla kromě stromků získat i radu... celý příspěvek >
Roubování plané třešně, 13.10.2014
Děkuji všem za odpovědi. Asi si nechám teda na roubování zajít chuť, protože bych nerada ten stromek zničila. Se sousedem jsem domluvená, protože ten strom sice roste z mé strany, ale přímo v jeho plotu, takže jsem se ho ptala jestli ho mám odstranit... celý příspěvek >
Roubování plané třešně, 12.10.2014
Dobrý den, vím že o roubování existuje mnoho článků a knih, ale když jsem v nich hledala, tak jsem byla jen zmatená, takže bych poprosila, jestli je tu odborník, aby mi poradil. Na zahradě, kde je velice špatná zemina i podloží (jíl a skála) mi... celý příspěvek >
Javor - nálet, 10.3.2014
Děkuji za odpovědi, Dáša má asi pravdu protože jsem si vzpomněla, že před asi 2 lety to tam někdo vzal křovinořezem.  Potřebuji něčím osázet poměrně velkou část pozemeku po vykácených starých ovocných stromech a vytvořit tam okrasnou část... celý příspěvek >
Javor - nálet, 9.3.2014
Dobrý den, poradil by mi někdo, zda jde využít javor vyrostlý z náletu jako okrasný strom do zahrady? Nedaleko domu máme neudržovaný pozemek, na kterém rostou nálety z javoru, je tam doslova asi 2m vysoká džungle. Spousta těchto rostlin ale roste... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika