Příspěvky uživatele - 41.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vynesené slepice, 14.10.2014
Tak to klobouk dolů a připojuji omluvu. To muselo býti pěkné hospodářství, když se babička takto starala. Já si tento pátek přivážím od mé babičky její hejno. Vše připraveno a musím říci, že se na holky těším. Choval jsem je s rodiči a nyní již mohu... celý příspěvek >
Vynesené slepice, 13.10.2014
Nechci se nikoho dotknout, opravdu. Jen si myslím že Vaše babička to dělala z jiného důvodu. Sama píšete že na porážku šla jen kuřata. Z narozených vybrala další nosnice (maldé kuřičky) a zbytek toho roku se porazil. Mladé kuřičky se začlenili do... celý příspěvek >
RE: Eustoma, 1.10.2014
Ahoj, mám takový dotaz, všude se snažím najít minimálně semena této rostliny, nevíte někdo, kdo tuto květinu nabízí? Děkuji, Viollet
Stará neznámá odrůda, 22.9.2014 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc s určením staré neznámé odrůdy (z jižních Čech). Podle mé kolegyně, které jablko patří, jde o vysoký strom, vždy s velkou úrodou. Název ale neznala ani babička, která před několika lety zemřela.  Jablka jsou středně velká a... celý příspěvek >
Husí plot - rozměry, 18.9.2014
Dobrý den, na zahradě buduji husí výběh (100 m2), mám laťky výšky 110cm. Husí pár se po usazení do výběhu zastřihne. z tohoto výběhu budou míti přístup na pastvu (1500m2). Otázka je zda výška stačí (myslím, že nebudou míti potřebu přelétnout k... celý příspěvek >
Vlašský ořech - Králíci, 12.9.2014
Děkuji za reakce. Neměl jsem odvahu to zkusit. Lukáš
Vlašský ořech - Králíci, 12.9.2014
Dobrý den. Omlouvám se za chovatelské téma, leč na chovatelských diskusí jsem odpověď nedostal. Zajímalo by mě, zda má někdo zkušenost zkrmování (ohryz) vetviček z královských ořešáků. Ze sadu a okolí dávám vše - peckoviny, jádroviny, lísky, a jednou... celý příspěvek >
Kdy sklízet dýně?, 8.8.2014
Mám zasazenou dýni na semínka - Racio. Jak provádíte sklizeň. Musí se nechat na podzim sklizené plody ještě někde v suchu dotáhnout, nebo dolujete semínka ihned. Pěstuji první rok. Za rady děkuji Lukáš
Vedra, 6.5.2014
Pozor ovšem na vodu ledovou (hodně studenou). To není dobré pro žádného savce při vysokých teplotách. Chovatel si myslí, že jim pomůže, ale opak je pravdou. Studniční vodu ledovu natočím např. ráno, a nechám ji v konvi odstát ve stínu. Po srovnání... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 24.4.2014
Sice starý přízpěvek, ale čtu ho poprvé a zajímavý napad na hraní. Jen by mě zajímalo, zda se to pak vysazuje i s tímto vyrobeným sadbovačem. (neviděl bych v tom problém, papír budedosti rozmáčený). Fandím takovým blbinkám. Někdo vidí roličku a šup... celý příspěvek >
Má cenu ji zachraňovat?, 11.4.2014
Děkuji JZ za reakci. Rakovinu znám jen z obrázků a typicky to právě moc nevypadá. Závaly se kolem postižení netvoří, naopak nemoc odhalím až podle propadlého místa na kmeni či větvi. Kmen či větev se v některém místě jakoby vcucne a odříznutím kůry... celý příspěvek >
Broskvoň Modřinka, 11.4.2014
V zahradnictví mi doporučili pro Plzeňský kraj broskvoň Modřinka nebo Faierhaven, podle toho, co jsem četla, tak jsem usoudila, že lepší by měla být Modřinka, tu však už nemůžu sehnat, snad by jí měli o víkendu ještě zavést, ale jen prostokořennou,... celý příspěvek >
Má cenu ji zachraňovat?, 10.4.2014 Obsahuje fotku
Přidávám se se svým, pravděpodobně stejným, problémem. Mám poměrně novou zahradu. Stromy jsem sázela před šesti lety. Rostou a dělají mi radost. Až loni jsem na jedné ze tří jabloní našla na kmeni podobně postižené místo. Celý den jsem jsem strávila... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 17.3.2014
skleník z polykarbonátu s hliníkovou konstrukcí od nikdy, už nikdy nic z polykarbonátu, skleník Mythos za 8.000 Kč jsem měla postavený v září, v prosinci ho vítr během dvou hodin zničil tak, že zůstala jen základová deska, rovněž vítr totálně zničil... celý příspěvek >
Lukon Glads, 12.3.2014
chtěla bych se podělit s velmi dobrými zkušenostmi se zásilkovou službou Lukon Glads, objednávala jsem od nich jak cibuloviny tak trvalky už před několika lety, v dřívějších letech byly trvalky celkem špatně zakořeněné a mnohé se neujaly, letos jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika