Příspěvky uživatele - 15.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
el.retězová pila Narex, 13.6.2007
Ve stolařské firmě máme pily Narex Profi (taková černá) a Makita. S Narexkou nikdo nechce dělat , ne že by neřezala nebo byla poruchová, ale je daleko horší. Podélné uložení motoru je podstatně lepší při manipulaci a vyšší řezná rychlost Makity není... celý příspěvek >
destilační přístroj, 5.1.2007
Jenom bych doplnil, že na jednu rodinu lze vypálit (se sníženou daní 133kč)30litrů 100% alkoholu .
Kuny, 4.1.2007
Neporadím, protože mám opačný problém. Potřeboval bych, aby se mi kuna usadila na zahradě ( udělám jí klidně i boudičku) a vyhubila mě tam hryzce a myši . Mám totiž nového souseda, který tam všechny tyto predátory vyhubil a já mám teď vše sežraný,... celý příspěvek >
Nemoc jablka, 28.11.2006 Obsahuje fotku
Pokud se jedná o sklovitost a vše tomu nasvědčuje je to bakteriální nemoc. Nejvíce jí trpí stromy bujně rostoucí při nedostatku vláhy, přehnojené jednostranně dusíkem zejména když při dozrávání plodů je počasí velmi nestálé. Doporučuje se na podzim... celý příspěvek >
Šarka a lidský organismus, 26.11.2006
host - xxx.xxx.92.251- a co si myslíš, že z toho napálíš? Pokud ovoce nedozraje a spadne ze stromu kvůli nemoci, asi moc cukru obsahovat nebude. No ale pro takový jako jsi ty , by stačilo přidat tak 5kg cukru na 50l kvasu a něco by ti... celý příspěvek >
vlašské ořechy, 30.10.2006
Zmrazit, nic lepšího neexistuje.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika