Příspěvky uživatele - 47.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soumrak zahrádkaření?, 21.3.2009
Dobrý večer, taky mě vždy zaskočí, když vydím zahrady, nebo v televizi pořady jak lidi upravují pozemek kolem domu, vykácí vše a zasadí pouze okrasné stromky. Hlavně když mají malé děti. My máme tři a proto jsme jim na zahradě vysadili co se dá. Nic... celý příspěvek >
Kam naroubovat, 17.3.2009
Dobrý večer, u babičky na zahradě jsme objevili velmi dobrou hrušeň. Jelikož se o tu zahradu starají tři bratři a každý tam sází, ale nikdo pak nic neví, tak se nemůžeme dopátrat odrůdy. Pak sklízí ten kdo dřív přijde. Je to ještě mladý stromek,... celý příspěvek >
Roubování na mladou jabloň, 17.3.2009
Dobrý večer, v roubování jsem naprostý laik. Koupila jsem si knihu kde je vše popsáno, ale stejně se chci zeptat na pár věcí, které jsem nenašla. Mám čtyři roky starou jabloň, na které bych chtěla přeroubovat jednu větev. Rodiče mají na zahradě dobrá... celý příspěvek >
Poraďte co zasadit, 16.3.2009
Na dvoře je pouze jeden pes, jinak jsou tan feny, ale stejně by jsme tam dali zábranu, jednak kvůli očůrávání a taky okusu (z nudy by se do něj pustili). Na to místo se psi chodí vyhřívat a proto potřebu dělají jinde. Dvůr mají prostorný 14x10m. Má... celý příspěvek >
Poraďte co zasadit, 15.3.2009
Dobrý den, mám takový dotaz. Na dvoře u psů máma místo, které je od severu a západu chráněné zdí. Je tedy slunečné a chráněné před větry. Je tam svedený okap, takže by bylo postaráno částečně o závlahu. Prostor je 2,5m dlouhý, 3m vysoký, do šířky je... celý příspěvek >
Ovocné stromy 500 m, 1.3.2009
Dobrý večer, děkuji za vaše rady. Objednala jsem si nakonec jabloně: Angold, Anetu, Rubinolu,Vandu a Sparťan, hrušně: Isoldu a Elektru, zimní jsem tedy vzdala, broskvoň Redhaven a Harbinger, kanadský a kamčatský borůvky. Rybízy, malinyjiž máme,... celý příspěvek >
Mandloň - keř, 10.2.2009
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli by se dala vysadit jako živý plot (jako například líska)? V jaké vzdálenosti od sebe se mandloň sází. A je možné ji zasadit k plotu, kde je do 1m taras a pak pletivo, je to na západovýchodní straně, takže... celý příspěvek >
Pěstování č. rybízu ve stěně, 9.2.2009
Dobrý večer, také jsem vyskoušela vysadit rybízi do stěny a je to perfektní. Udělala jsem to podle návodu v jedné zahradnické knize. Nechala jsem jenom jeden hlavní výhon, který jsem vyvázala k tyčce. Pouze doporučuji hlavní výhon zakrátit až po... celý příspěvek >
Ovocné stromy 500 m, 6.2.2009
Dobrý večer, měla bych na vás dotaz. Bydlíme na Vysočině (Pelhřimovsko) a chceme vysadit ovocné stromky. Zahrada směřuje na jih, mírně se svažuje na východ. Od západu jsme vysadili živý plot, protože nebyla chráněná před větrem. Na severní straně je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika