Příspěvky uživatele - 198.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost, 23.5.2009
Mám dotaz: jak se komu letos objevila kadeřavost? Vyzkoušeli jsme postřik česnekovým čajem (dle Ing. Vlašínové)- od února (u nás to vyšlo akorát okolo Hromnic -  to bylo pěkně a jak potom slezl sníh  oteplilo se, tak jsme to postříkali jetě... celý příspěvek >
Paradajky - fialové listy, 28.4.2009
Já jsem někde četla, že se jedná o přehnojení dusíkem. Také se mně to někdy stane - hned po zasazení, ale postupem doby to mizí.  Milena
Jak pěstovat česnek na nať?, 28.3.2009
Já si ten česnek na nať pětuji tak, že pacibulky z květů vyseji /prakticky hned po"sklizni"), a to nahusto do řádků, a na jaře mám česněk na nať. Pokud se na podzim tento česněk vyryje, tak je jednostroučkový a dá se z něj dál pěstovat... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 21.3.2009
Teď jsem se na to kukla - hovenia dulcis je něco úplně jiného - nemá jedlé plody, ale stopky, které jsou zduňatělé. Tak teď babo raď! Milena
nocenka, 17.3.2009
Já jsem si před několika lety koupila nocenku - semínka, ohromně rostla, zkusit ji přezimovat na záhoně mě nenapadlo.Letos jsem si koupila v OBI hlízy, asi jsou taky z Holandska. Byla bych ráda, kdyby přezimovala, ale někde jsem četla, že tyto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika