Příspěvky uživatele - 84.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak namnožit rakytník?, 29.10.2009
Děkuji, za pokus člověk nikdy nic nedá, že? Také to zkusím. S pozdravem K.
Jak namnožit rakytník?, 23.9.2009
Dobrý den, v blízkosti domova rostou krásné keře rakytníku řešetlákového. Množí se ze semen nebo dřevitými řízky. Poradí mi, někdo, jak mám přesně postupovat? Je právě teď vhodná doba? Předem děkuji za odpovědi.
Kdo zná název keře?, 18.9.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, zná někdo název této vrby? Předem děkuji za odpovědi.
Zná někdo název tohoto keře?, 16.9.2009
Dobrý den, děkuji všem za informace!
Zná někdo název tohoto keře?, 15.9.2009 Obsahuje fotku
Zná někdo název tohoto keře?
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 6.9.2009
Děkuji za rady a inspiraci. Líbí se mi kombinace se šalvějí nebo tymiánem.
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 4.9.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak můžu osadit záhon na jižní straně. Kterou nebo kterými rostlinkami rozveselit levandulový záhon? Děkuji za odpovědi.
ekonomické využití zahrady, 21.3.2009
Zajímavý názor. Napůl s Vámi souhlasím. Dříve ale pracovali jen muži a spoléhali jen na to, co si vypěstovali. Jsem z pohraničí a na polské straně to tak stále ještě provozují. Myslím, že se vše odvíjí jen od toho, jaké má člověk požadavky. Někomu... celý příspěvek >
střemcha, 19.3.2009
Dobrý den, děkuji Vám za radu a přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku. Karin.
střemcha, 18.3.2009
Dobrý den, chtěla bych na zahradě vysadit střemchy. Již jednu mám. Dokáže mi někdo poradit, jak ji namnožit?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika