Příspěvky uživatele - 171.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muškaty, 26.5.2009
Děkuji za tip, příští rok určitě zkusím. Teď už ale asi nemá smysl je přesazovat, ne. Já nevím, není třeba půda moc kyselá, že v ní roste mech? Nechtělo by to třeba nějak povápnit nebo prostě něco bez přesazování?
Muškaty, 25.5.2009
Vysazovala jsem muškáty do dvojí zeminy (různý výrobce). V jedné rostou krásně, ve druhé děs. Jsou poloviční, divně zelené, na povrchu zeminy v truhlíku roste mech. Mohu mým chudáčkům nějak pomoci? Děkuji!
Muškaty, 25.5.2009
Dobrý den. Já jsem zkoušela, spíše živořily. Teď tam máme fuchsie a převislé begonie - nádhera!
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 23.5.2009
Kolik jich, prosím Vás, mohu dát do 60 cm samozavlažovacího truhlíku?
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 22.5.2009
Děkuji moc za odpovědi. Uvažuji, zda to, co jsem koupila, je opravdu Solanum  Podle fotek vše odpovídá, už je mám asi měsíc (rovnou jsem je přesadila), ale žádné šlahouny netvoří. S tím přezimováním... dočetla jsem se : světlo, 5-10 °C,... celý příspěvek >
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 21.5.2009
Máte někdo, prosím, zkušenosti s pěstováním Solanum jasminoides? Mělo by tvořit šlahouny, které buď nechám tak, nebo se dají vyvazovat nahoru. Když mám zakoupené rostlinky velikosti cca 10 cm, s čím mohu počítat? Do jaké velikosti mi letos stihnou... celý příspěvek >
Poraďte mi prosím někdo ohledně wistarie, 21.5.2009
Z Vašeho příspěvku není patrné, zda má oporu, příp. jakou. Má dostatek zálivky? Tu folii bych určitě odstranila. Ale těžko říct, máme wistarii už dlouho, roste na nehnojeném trávníku, vine se kolem staré jabloně jako splašená, už tři týdny je po... celý příspěvek >
Jak si udělat kompost?, 7.4.2009
Začínáme zahradničit, rádi bychom vlastní kompost, ale nevíme jak na to, co na něj můžeme dávat, co ne, kde ho umístit (nechceme si pořizovat kompostér, mám představu jen ohraničení deskama) apod. Třetina zahrady je bukový a dubový les, třetina... celý příspěvek >
Jak na pažitku?, 30.3.2009
Prosím, poradíte, jak na pažitku v květináči?  I když mám každý rok čerstvá semena, dopadne vždycky stejně: vyleze pár snítek, tenkých, slabých, neživotných. Světla má dost. Děkuji.
Buganvilie, 26.3.2009
Já jsem přesazovala mladé každý rok, větší ob rok a starou velkou rostlinu jsem minulý rok přesadila dokonce po třech letech. Nutno ale říct, že to byla asi chyba, měla jsem se do toho pustit dřív, myslím, že už strádala.
Přerostlá levandule, 25.3.2009
Dobrý večer.  Poradíte, prosím, co s zřejmě nikdy nijak neupravovanou levandulí?  Je velká, nepravidelná, zespodu je vidět spousta dřeva, vypadá to, že loni kvetla jen v "horních etážích". Děkuji.
Tyrolské muškáty, 25.3.2009
Já dávám do 60cm truhlíku 5 rostlinek, výjimečně 6. Mám krásné, bohatě kvetoucí rostliny, hnojím je poloviční dávkou hnojiva Kristalon, než výrobce doporučuje, ale zato hnojivo přidávám do každé zálivky. Když koncem října rostliny vyhazuji, mají... celý příspěvek >
Jak dlouho klíčí mračňák?, 25.3.2009
Klíčí zhruba týden. Zasévám je každý rok, vzejde zhruba 90 % semen. Letos, nevím proč, nevzešlo nic. Myslím, že je to osivem. Měla jsem semena z Lidlu a Koexfloru, vyzkoušela jsem i různé substráty, marně. Zřejmě mají stejného dodavatele.
převislé muškáty - úprava při přesazení, 24.3.2009
Když si koupím převislé muškáty v multipacku, mám s nimi při přesazování ještě něco dělat? Nějak zaštípavat nebo co já vím... Děkuji.
Soumrak zahrádkaření?, 23.3.2009
Máte pravdu. Navíc to neplatí jen na úrovni generací nebo skupin, jedinec sám o sobě se věkem a zkušeností mění. Někde jsem četla citát, nepamatuji si, bohužel,  autora... Přesvědčení, které o sobě mládež má, totiž že by všechno... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika