Příspěvky uživatele - 165.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc při identifikaci této rostliny, 14.8.2010
Ano děkuji :) je to codonanthe (český název jsem nenašla), děkuji mnohokrát za pomoc
Prosím o pomoc při identifikaci této rostliny, 13.8.2010
Stephanotis floribunda=Věncovec to také podle mne není, květy má úplně jiné a tvoří květenství, tato rostlina ne, má květ ve tvaru kalichu a na konci zakončený takovým pyskem a střed má vínový. Věncovec má květ spíše ve tvaru trubky. Bohužel mi teď... celý příspěvek >
Prosím o pomoc při identifikaci této rostliny, 7.8.2010
Děkuji moc za reakce, ale myslím, ře to Hoya-voskovka není, ta tvoří hroznovité květenství, tato rostlina jen jeden kalíškovitý květ. Ale listy mají podobné, děkuji
Prosím o pomoc při identifikaci této rostliny, 14.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo prosím jak se jmenuje tato krásná pokojová rostlina? Děkuji mnohokrát za pomoc. Vyhovuje jí stín, tvoří převyslé šlahouny a má jemné kalíškovíté bílé květy s tmavě červeným středem.
čechřice vonná - nádherná rostlina - kde se dá sehnat?, 22.3.2007
Děkuji za informaci, sehnala jsem semena přes www.gengel, akorát nevím zda ji teplejší podnebí polabské nížiny bude vyhovovat. PS
Kiwi a borůvka, 4.1.2007
U uhlířských janovic je kiwiland, ještě jsem ho nenavštívila, ale zabívají se pěstováním už více let a pořádají i ochutnávky kiwiland.cz. P.
čechřice vonná - nádherná rostlina - kde se dá sehnat?, 22.10.2006
Nemůžu najít žádný zdroj, kde tuto krásnou a dříve běžně pestovanou rostlinu sehnat. Její nezralé plody mají chuť lékořice, listy se dají používat do salátů a do kompotů, květy lákají spoustu užitečného hmyzu, listy jsou dekorativní a připomínají... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 27.9.2006
Dá se vypěstovaz pecky, ale vlastní zkušenost zatím nemám, jak je to se šarkou nevím.
Liriodendron chinense, 8.9.2006
Nevíte kde sehnat pravokořenou Mišpuli. Děkuji. Petra
muchovník - jak je vysoký?, 8.9.2006 Obsahuje fotku
Muchovník Larmackii je 4-5 metrů vysoký, pouze kultivar Helvetia je zakrslý uvádějí 1-2metry, stále ho sháním a nemohu nikde sehnat, mám koupený ten vysoký, tak bychom je mohli vyměnit. Petra
Muchovnik, 8.9.2006 Obsahuje fotku
Podobné vlastnosti - chut ovoce a velikost vzrůstu má i muchovník velkokvětý nebo oválný - mají je zahradnictví Přerov Montano a třeba zahradnictví u Fousů. PV
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika