Příspěvky uživatele - 57.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
králičí hnůj, 24.3.2009
Nadbytek draslíku blokuje příjem hořčíku, vápníku, některých mikroprvků. Naopak zvyšuje příjem dusičnanů a chloridů. Cibule je sice na draslík náročná, ale při jednostranném přehnojení způsobí zvýšený příjem vody a dusičnanů horší vyzrávání a... celý příspěvek >
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 24.3.2009
Vertikutací bych odstranil staré zbytky, dosel, s válením bych váhal v tomhle mokru. Z popisu lokality vyplývá, že se jedná o ideální místo pro plíseň sněžnou - kromě zlepšování půdy, bych uvažoval o změně skladby trávníku. Psinečky a jílky jsou k... celý příspěvek >
králičí hnůj, 18.3.2009
Hnůj králíků, samozřejmě řádně zralý, je vhodný, pokud budete pamatovat na to, že obsahuje hodně draslíku. Dlouhodobá aplikace by pak mohla přinést problémy s některými plodinami (cibule).
NPK, 18.3.2009
Pro trávník je optimální poměr živin 10 - 3 - 7 - 1 (N - P - K - Mg). To je průměr za celý rok, pokud to chcete opravdu hrotit, je nezbytné nakombinovat různá hnojiva - nejlépe NPK+ Mg střídat s nějakým dusíkem, třebas ledkem (opatrně)... Záleží... celý příspěvek >
Plevel nemusí být brán nutně jako obtížný, či ano?, 22.10.2008
Když mi v záhonku vyroste jetel plazivý nebo tolice dětelová, přesadím je do cestičky. Zrovna tak, když najdu, že mi tam klíčí něco neznámého, nechám to vyrůst už kvůli určení. Tak se mi na zahradě objevili a udržují zajímavé "plevele" jako... celý příspěvek >
mělké jezírko, 18.10.2008
Čištění bych asi nijak nehrotil, pokud na tak malou plochu dáte kosatce + další rostliny, volné hladiny moc nezbude. Tkže bych akorát vyndával např. opad ze stromů a odumřelé rostliny, aby v jezírku nezahnívaly.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika