Příspěvky uživatele - 154.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kvas renklód, 16.3.2009
V knize o zakládání kvasu u tohoto druhu ovoce píší o nutnosti vypeckování větší část plodů.Máte podobnou zkušenost? Díky.
kvas renklód, 11.3.2009
Dobrý den, má někdo zkušenosti se zakládáním kvasu z renklód(althanova, ontario,oulinská apod.)Hlavně co se týče odstranění pecek, možné postupné přidávání ovoce, nutnost přidání ušlechtilých kvasinek, nutnosti brzkého pálení atd. Předem dík za... celý příspěvek >
Odběr roubu slivoně, 5.2.2009
Dobrý den, prosím o vysvětlení co je myšleno pod pojmem "zlepšené plátování".A v kterém období takto roubujete?Stručný návod. Děkuji.
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 14.11.2008
Dobrý den, skvěle a více než pečlivě zabalené stromky s ukázkovým kořenovým systémem.To jsou moje poznatky k zásilkám od pana Peška z Bojkovic.
Kvas jablek, 31.10.2008
Dobrý den, pane Vysloužile, pokusil jsem se udělat kvalitní kvas dle Vašich zásad, ale pouze z moštu.Do 200 l sudu jsem přidal též kvasinky a v části moštu rozmíchal a posléze promíchal v sudě 5 kg medu.Toto jsem provedl najednou 14.10.2008.Sud mám... celý příspěvek >
švestička, 12.8.2008
Dobrý den, mě připadá jako Vaňkova, mě sice zraje až teď, ale jsem v n.m.550m.Popis i fota jí odpovídají.
Jak na rez hrušnovou?, 16.7.2008
Dobrý den, rez mám samozřejmě na hrušních také-klasický oranžový flíček na listech.Jak se projevuje tato choroba posléze na plodech?Vloni jsem žádné negativní projevy nazaznamenal-mám solanku a konferenci. Dík za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika