Příspěvky uživatele - 124.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání konečků trávy, 31.5.2009
Ja by som asi skor zavlazoval v skorych rannych hodinach, ked je teplota najnizsia z celeho dna = najnizsie straty. S automatickou zavlahou to nie je problem, staci nastavit cas na riadiacej jednotke, pokial vam to nenastavila instalacna firma. 3.-4.... celý příspěvek >
Zaset nebo nezaset, 10.5.2009
S nazorom ze by Roundup mohol sposobit to ze vam tam nic neporastie som sa este nesrtretol. (Predpokladam, ze mame dost rozumu aby sme sa drzali navodu :)). Skor naopak. Posobi na rastliny, ale pri styku s podou a mikroorg. sa rozklada a nezamoruje... celý příspěvek >
Zaset nebo nezaset, 10.5.2009
Ja by som prave naopak na hlboko koreniacu burinu neskusal nejaku mechaniku. Myslim ze vytiahnut cely koren, aby sa z ulomkou nemohla dalej rozmnozovat, je prakticky nerealizovatelne. Pupavy, bodliaky a podobne veci, i svlacec (to je neplecha) by som... celý příspěvek >
Rozbor vody na zalevani zahrady, 20.4.2009
Dobry den. Dlho nepouzivanu kopanu studnu sme dali mechanicky vycistit a chceli by sme ju pouzit len na zavlazovanie okras. zahrady (mozno kusok zeleninky). Je potrebne dat urobit rozbor vody? Co by som mal vo vysledkoch sledovat? Alebo sa mi... celý příspěvek >
Jak na aerifikaci? Čím?, 7.4.2009
odhadom mozu mat tie hroty tak 5-6, max 7 cm. Myslim si
Jak na aerifikaci? Čím?, 7.4.2009 Obsahuje fotku
Ja som nasiel takuto srandu. Neviem ci je to myslene ako rucni vertikutator, alebo to ma prerezavat hlbsie do zeme, ale keby sa to zatlacilo na doraz mozno by to nieco prerezalo, minimalne nejake dierky by po tom zostali. Spunty to sice nevytahuje... celý příspěvek >
Vodní prvek - kámen, z něhož vyvěrá voda, 6.4.2009
Popozerajte zahradnictva, niekde maju vodne hratky:) ale skor asi opracovany kamen. Alebo spravte ako radia vyssie. Chcem spravit nieco podobne, viacej kamennych dosiek na sebe, spojene, prevrtane. Nieco podobne som videl v jednom zahradnictve.... celý příspěvek >
Sadovnicka projekce a Realtime Landscaping Architect, 14.3.2009
Dobry den, chcem sa spytat ci niekto pozna blizsie tieto dva programy, idealne by bolo keby pracoval aj s jednym aj s druhym a vedel by ich porovnat. Cenovy rozdiel je markantny, graficky vystup, myslim, je tiez dost rozdielny aj ked neni... celý příspěvek >
Program na návrh zahrady, 14.3.2009
A teraz, ked pozeram na koniec prospektu o RLA, som si vsimol koho som to doplnal
Program na návrh zahrady, 14.3.2009
Dobry den. Spominany Realtime Landscaping Architect je od februara v predaji aj s ceskou lokalizaciou (v cestine).Cena pochopitelne trochu vyssia ako ENG verzia, ale myslim ze stale relativne nizka. Oproti Sadovnickej projekcii urcite :)  Rad by... celý příspěvek >
trávník - vertikutace?, 28.3.2008
zda sa mi logicke, ze ked niekde lezi sneh este v aprili tak sa nebudem drzat nejakeho terminu ale zhodnotim situaciu na mieste, preto aj poznamka o pocasi v maojom predchadzajucom texte. chcel som len nacrtnut preco si myslim, ze sa s vertikutaciou... celý příspěvek >
Údržba trávníku, 27.3.2008
A pokial nemate prilis velku plochu travnika, mozno by bodlo ju aspon vyhrabat ak nie vertik. hrablami tak aspon obyc. hrablami. (za sucha)  A potom prevzdusnit. cize by ste dostali nieco dobre do travnika a odstranili nejaky bordel z jeho... celý příspěvek >
trávník - vertikutace?, 27.3.2008
dobry den. mate nejaky dovod sa s vertikutaciou ponahlat? preco nepockat na lepsie pocasie? mokry travnik urcite nieje vhodny na vertikutaciu, tak preco si to stazovat. stretol som sa s informaciou, ze vertikutovat by sa malo za plnej vegetacie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika