Příspěvky uživatele - 229.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 29.12.2006
Dobrý den, děkuji všem za pomoc při výběru drtiče. Pokusím se reagovat na všechno, co jste mi napsali a poradili. Pane Vašku B, díky za radu. Pálit roští nebudu, zdá se mi hospodárnější ho rozdrtit a mulčovat s ním. Pytel kůry na na mulčování stojí... celý příspěvek >
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 28.12.2006 Obsahuje fotku
Děkuji za radu. Já potřebuji drtič větví jen na ten kompost a hlavně mulčování. Bylo by příjemné mít i ten štěpkovač, já zatím buduji rekreační zahradu. Větve na drcení mám pouze z prostřihávání stromů a to by bylo asi drahé topení , když započítám... celý příspěvek >
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 27.12.2006
Dobrý den, zima venku vypadá jako chladné jaro a já už se vidím na zahradě. Potřebuji si nutně koupit drtič větví ale po přečtení různých rad, který je lepší a který je tichý a jestli válečkový nebo nožový jsem z toho úplně vedle.Nad tím jsem se... celý příspěvek >
cesmína, 5.12.2006
Prosím, jak se pěstuje cesmína. Které stanoviště má ráda ? Můžu si ji namnožit řízkováním a kdy ? Díky M
Muchovník hladký keř, 24.9.2006
Koupila jsem si keř amelanchier laevis. Nevím jaké má nároky, jak bude vysoký a široký. Kdy se seřezává. Jak chutnají jeho plody ? Zakládám zahradu a ráda bych ho dala na vhodné stanoviště. Poradíte mi ? Bydlím na... celý příspěvek >
muchovník - jak je vysoký?, 23.9.2006
Koupila jsem muchovník hladký (keř) - amelanchier laevis "snow cloud". Nevím jaké má nároky, jak bude vysoký a jak široký. Jeho plody jsou prý jedlé. Poradí mi někdo Milena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika