Příspěvky uživatele - 55.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soumrak zahrádkaření?, 22.3.2009
Mám 41. Keď som bol mladý, záhradka ma nebavila, len som z nutnosti pomáhal rodičom... Keď mi zomrek otec, ostalo na mne postarať sa o stromy... musel som sa naučiť... a začalo ma to baviť. Pred 2 rokmi som začal štepiť stromy. Prvý rok sa mi z 20... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 16.3.2009
Môže sa robiť kopulácia aj v dobe tečenia miazgy?
roubování, 12.3.2009
Bol som včera na záhrade, kôra ešte odlúpiť nejde, takže za koru asi ešte nie.  V sobotu sa bude asi kopulovať...
Začínáte roubovat?, 9.3.2009
Začínáte roubovat?
roubování, 4.3.2009
Na peckoviny sa nedá na staršie drevo vrubľovať do rozštepu, za kôru a podobne?
Vrúbľovanie s mikroténovým sáčkom, 3.3.2009
A dávate tam nejakú výstuhu, aby sačik príliš nedoliehal na vrúbeľ a povedzme pri vetre nespôsobil jeho vylomenie? Dajú sa už vrubľovať švestičky,...kopuláciou, sedielkovaním, plátkovaním?
Štěpařský vosk, 3.3.2009
Musí to byť čistý lieh alebo môžem aj ovocný destilát?
Vrúbľovanie s mikroténovým sáčkom, 2.3.2009
p.Boštička tu spomínal, že pri vrúbľovaní dáva mikroténový sáčik na udržanie mikroklímy. Mohol by ešte raz, prosím pekne, popísať podrobnejšie, pri akom spôsobe vrúbľovania a akom termíne to robí? Mám slušnú bilanciu ujímania hruškových vrúbľov,... celý příspěvek >
roubování, 2.3.2009
Slivoně koncem března... akým spôsobom?
Nashi, Hosui, Kumoi, 22.2.2009
Chojuro mám, veľmi plodná, veľmi chutná odroda. Nenáročná na pestovanie, žiadne choroby.
Preštepenie staršej jablone, 11.2.2009
Chcem sa spýtať skúsenejších-dá sa povedať že za kôru sa vrúbľuje za miazgy a do rázštepu v dobe vegetačného pokoja?
Hrúbka vrúbľa, 11.2.2009
Kedy a akým spôsobom tými 2ročnými vrúbľovať?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika