Příspěvky uživatele - 165.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
konsrukce pro révu, 17.3.2009
Možná bambusová tyč vydrží déle než modřínová   Chci ji provrtat a skrz protáhnout ty dráty nebo to jen zafixuju. Co jsem koukala na obrázky od pěstitelů, dělává se to. Nevím jestli laťe 2x1 cm nejsou příliš tlusté pro úpony. A taky do takto... celý příspěvek >
konsrukce pro révu, 17.3.2009
Dobrý den. Chystám se letos vysadit k naší pergole 2 sazenice révy. Jsme skoro ve 400 m.n.m., ale pergola je na jižní straně chráněná z části před větrem domem. Jaký druh a jak vysadit jsem nastudovala. Vybrala jsem si odrůdy Kodrjanka a Krystal nebo... celý příspěvek >
mrazuvzdornost odrůdy Moldova, 11.3.2009
Děkuji mockrát. O odrůdě Nero jsem také uvažovala, ostatní vámi doporučené odrůdy ještě nastuduji a uvidím    Lenka S.
mrazuvzdornost odrůdy Moldova, 11.3.2009
Zdravím pěstitele a odborníky přes révu. Na jaře chci vysadit k pergole, orientované na jih a částečně chráněná domem, modré a bílé stolní víno. Jako začátečník přes révu chci vybrat co nejlepší odrůdy - tzn. chuťově dobré, odolné vůči chorobám a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika