Příspěvky uživatele - 229.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dutina v jabloni ve které se drží voda, 23.1.2007
Dočasně: Namísto betonu lze s ůspěchem použít směs dřevěných pilin s vodou naředěným lepidlem na dřevo (duvilax, herkules.....). Samozdřejmě shnilé dřevo musí co nejvíce ven. Kvůli estetice lze směs přibarvit vodou ředitelnou barvou (balakryl). ... celý příspěvek >
destilační přístroj, 24.12.2006
Pozdní sklizeň trnek a rychlý nástup zimy se projevil (předloni??) tím že mě "prochladly" trnky a qašení se zastavilo. Mezitím přestali pálenice pálit a tak mě nezbylo než qas zakonzervovat a na jaře opět problematicky qašení rozjet a trnky vypálit v... celý příspěvek >
Olej pro dvoutaktní motory, 14.12.2006
Já mám pilu, on volný přístup ke dřevu. Chodíme spolu a když nemůžu jít, půjčím. :-)) Proto jsem koupil D109, aby něco vydržela. Jinak by to neklaplo. A.Z
Root - likvidátor pařezů, 11.12.2006
V "Receptáři" v TV jsem viděl návod na likvidaci pařezů: Uříznout kmen co nejtěsněji nad zemí, vyvrtat vrtačkou do pařezu několik větších dír a nasypat "LEDEK". Pak nadkrýt, aby ledek nevyplavila voda a za dva roky vykopnout pařez motykou. Nemám to... celý příspěvek >
Olej pro dvoutaktní motory, 10.12.2006
Pujčoval jsem pilu a měl jsem obavu, tak jsem chtěl aby přinesl ukázat olej kterým bude ředit benzín. Viděl jsem křovinořez po M2T který už neseče), tak jsem se držel hesla "důvěřuj, ale prověřuj". Tím olejem mě zaskočil, tak vyfasoval můj benzín s... celý příspěvek >
calvados a.j., 10.12.2006
http://www.slivovicka.cz/index-kvasyap.html Vřele doporučuji vespod doporučenou knihu. Mám ji a nestačil jsem se divit po její koupi, kolik jsem toho dělal špatně. Jsou v ní návody na veškeré ovoce včetně teorie pálení. Jedu podle ní 3 roky a je to... celý příspěvek >
Jak prořezat starou hrušeň?, 10.12.2006
Zdravím Mám stejný problém. Hrušeň má cca 2,5m vysoký kmen průměru 55cm -krásná dominanta zahrady. Jenže větve začínají usychat a navíc problém s rzí hrušňovou. Když aplikuji postřik tak i pujčenou motorovkou dostříknu tak do 2/3. Připadne mě, že... celý příspěvek >
Olej pro dvoutaktní motory, 9.12.2006
Dobrý den Může mě dát někdo info jakou barvu má olej PROSINT (specifikace JASO-FC) od Oleo-macu? Dostala se mě do ruky poloprázdná/plná :-) litrovka a v ní je olej modrozelený ... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 30.10.2006
Děkuju za info- reakci. A.Z.
Bruska na řetěz, 27.10.2006
Oregon nabízí "PŘÍSTROJ NA OSTŘENÍ" (katalog.číslo 23736A -590kč bez pilníku) http://www.agroles-oregon.cz/lesnictvi.html Má s tím někdo zkušenost? Jde to srovnávat s el. bruskama? Děkuji. A.Z.
vosy, 12.8.2006
Taky jsme měly vosy zespod hřebenáčů a myslím že je vedro nějak zvlášť netíží. Cca co metr to hnízdo.  Před dvěma lety jich bylo požehnaně a včelař mě poradil vystříkat je nějakým postřikem který už se ale nevyráběl. Nakonec jsem... celý příspěvek >
sršně, 10.8.2006
Ten samý problém -tma+světlo v oknech= bušení.   Zkusil jsem zhasnout a pověsit do dvora elektrický lapač hmyzu. Je to na 220V -je tam hustý elektrický ohradník kolem 25W žárovky. Tak 10minut jsem z toho měl srandu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika