Příspěvky uživatele - 234.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká podnož na Rubinolu, 3.9.2009
Ne ne, to by bylo všechno špatně. Chce slabou podnož, maximálně M26 jinak zabere hrozného místa a drobní plody. Tuto odrůdu řeším v těchto dnech, v letošním roce se s ní rozloučím. Ačkoli je zimní odrůda, již v těchto dnech má sladší plody než... celý příspěvek >
Rýč Fiskars, 26.3.2009
S rýčem Fiskars jsem vyryl stovky vrzostlých stromů s balem i bez.Zacházel jsem s ním nekompromisně, sloužil perfektně. Ale musím se pochlubit, podařilo se mi ho zlomit. Prasknul ale ve sváru lopata - násada. S novým mám při páčení už troch respekt.... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 24.3.2009
   Vy už máte na stromech lístečky? na Vysočině je ještě zima a ani včely ještě letos nevylétly...
Čím teď na podzim přihnojit, 20.3.2009
Dobrý den, popelem nic nezkazíte, ale dopřejte stromečkům pěkný prstýnek Cereritu. P
Myrobalan jako podnoz, 20.3.2009
Dobrý den, do těžších půd je typ MY který je v ČR běžně používán jako podnož nevhodný. Krom toho velmi silně podrůstá a odrůda roste bujně. Jestli máte dost vláhy, volil bych JA nebo Zel. renklodu. P
jaká odruda na vysočinu pro nadmořskou výšku 613, 20.3.2009
   Dobrý den, mám kamaráda který v 540mnm dělá překrásné nektarinky.  To jsou ty nejnáročnější z broskvoní.  Záleží pouze a pouze na umístění stromku.  P
Réva ve vyšších polohách, 20.3.2009
Přiznám se, že jsem o ani jedné odrůdě v nikdy neslyšel, jsem ovocnář, ale pokud některou výše uvedenou odrůdu seženu tak mě zajímá zda nemůžu udělat nejakou zásadní chybu co se podnože týče. Nebo se prodávají řízkovanci? Děkuji mnohokrát za... celý příspěvek >
Réva ve vyšších polohách, 20.3.2009
  Dobrý den přátelé, rád bych si vysadil na Vysočině v 500 mnm několik sazenic révy.Je možné vůbec v takových  podmínkách docílit kvalitní  výsledek? Poraďte prosím vhodnou odrůdu.  Několikrát jsem  již něco vypěstoval, ale... celý příspěvek >
podnož zelená renglota, 20.3.2009
 Dobrý den, Zelená renkloda je méně vzrůstnější než všeobecně používaný myrobalán. Je vhodnější pro hlinité vlhčí záhřevné půdy, kdežto MY je do lehkých a suchých půd.  Pokud ale sháníte málo vzrůstný stromek, musíte volit podnož JA nebo... celý příspěvek >
Hanita, 18.3.2009
Sousedům se daří pouze šarka... P
Těchlovan, Regina, Horka, 18.3.2009
Jestli máte P-HL-C na zahrádce tak to není problém, opatříte ji oporou, ale ta podnož je náročnána půdu.Nesnese trávu. Prchal
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 18.3.2009
Dobrý den pane Vinšálku, pěstuji Sir Prize v 500 m ale je vhodnější spíše níže, i když kvalitu mám dobrou a namrzání jsem nezaznamenal ani v - 25°C ani v květu. Je to zahrádkářská odrůda, protože má velmi slabou slupku, při chuti téměř... celý příspěvek >
Těchlovan, Regina, Horka, 12.3.2009
Regina je velmi kvalitní. Veliké plody a odolnost k pukání za deště. JP
Hanita, 12.3.2009
   Dobrý den, máte někdo praktickou zkušenost s pěstování odrůdy Hanita. Jak je na tom v kvalitě plodu a vůbec? Rád bych si vysadil tak 50 stromů nějaké kloudné odolné odrůdy do 500 mnm aby bylo co na stůl a slivku a tato odrůda mi přijde... celý příspěvek >
Ontario, 12.3.2009
  Dobrý den, Lotos Vám bohatě nahradí Selena, která je kvalitnější a mnohem déle vydrží.  Prchal J
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika