Příspěvky uživatele - 84.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel nebo kytka, 22.6.2011 Obsahuje fotku
V zahradnictví jsem zakoupila 30 cm vysoký hovozdík, vyrostlo ale toto? Co je to? Díky Daniela.
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 7.6.2011
dobrý den taky nám utíká nafuk. límec, může mi někdo poradit jak zjistit kde je folie poškozená
Komule úhyn, 4.6.2011
Nedalo mi to a zeptala se v zahradnictví, kde jsem komule kupovala. Letos prý pomrzly téměř všem  - i jim. Mezi jiným mi byla poskytnuta logická myšlenka: Úhyn komulí u nás nesouvisí s jejich krátkověkostí, prostě jim naše podmínky někdy... celý příspěvek >
Komule úhyn, 23.5.2011
Mě je ale divné, že letos všechny ibišky i ty co se mi vysemenily a byly jednoleté přežily bez úhony a komule ne.
Komule úhyn, 22.5.2011
Mně tato zima přišla taky divná. Loňská byla daleko krutější, ale letos toho odešlo až moc, keře (komule, zimolez, trubač, plamének) a z kytek plicníky, krásnočoka, řebčíky, narcisy,... Porstě mám co dělat... D. 
Komule úhyn, 18.5.2011
Dobrý den, děkuji za odpověď. A máte je pod fólií, nebo podob.? D.
Komule úhyn, 18.5.2011
Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu. Nasadila jsem 4 komule davidovy, pokaždé na jiné místo v zahradě, jiný kultivar, ve skupinové výsadbě, ale po 3 a 4 letech najednou uhynuly. Po vykopání byl kořenový bal neshnilý, žádnou vadu jsem na... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 4.3.2011
Dobrý den. Je to stejné jako auto na benzín nebo naftu. Moje skušenost je taková, že mám OM 733 a jsem nesmírně spokojen stím co ten křovinořez vydrží. V práci jsem měl možnost srovnávat s profi Husqarnou a upřímě jsem se těšil na práci doma s OM. A... celý příspěvek >
Grilování - uzení, 16.3.2009
Zkus se poptat po nějakém truhláři, který dělá s masívem. Tam je záruka, že je dřevo vyschlé - 8-12%.
teploměr do udírny, 9.3.2009
Teploměr do udírny mají např. v Hradci Králové v řeznických potřebách-p. Chládek. za 180Kč.  :-) také jsem ho dlouho sháněl.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika