Příspěvky uživatele - 248.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Cameo, 1.11.2013
Právě jsem si zakoupila novou odrůdu Cameo snad by prý měla být dobrá mrazuvzdorná je to italská odrůda jabloně to je vše.
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 11.3.2009
Dobrý večer pane Boštička já určitě nejprve ochutnám pak kopu.Je, ale jisté, že někdo se diví proč zrovna tu odrůdu, někomu chutná, ale jak sám víte jinak může chutnat ve východních čechách a jinak třeba na Mravě.    Faltová H
Nemoc jabloní, 8.3.2009
Nejsem si moc jistá, ale mohl by to být důsledek mrazů a to bych neřešila s pozdravem Faltová H
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 8.3.2009
Vážený pane Boštička jsem moc ráda, že hledáte stejnou odrůdu holandské jabloně jako já, už jsem si myslela, že nemám naději, ale když jste psal, že se Vám to podařilo jak píšete u odrůdy pološvestky President tak mi to dává trochu naději.Já opravdu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika