Příspěvky uživatele - 2.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.6.2009 Obsahuje fotku
JAK PROTI PLZÁKŮM Plži patří odedávna mezi zahradní škůdce. Jejich druhové složení se však mění. Plži s ulitou, ke kterým patří hlemýždi, ustupují ve prospěch nahých plžů, u nichž ulita zakrněla nebo úplně zmizela. Tím se stávají snadněji... celý příspěvek >
Netradiční pěstování host, 17.4.2009
Orientace ke světovým stranám nemá velký vliv, rozhodující je polostín.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 29.3.2009
Pokud použijeme kolem rostlin /v souvislém kolečku/ Vanish, vidíme podle mrtvých plzáků jak zabral. To při použití fosforečnanu železitého nemůžeme posoudit. Nemůžeme také určit, kdy je třeba návnadu opakovat.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.3.2009
Jaké máte zkušenosti s bojem proti němu? Já na zahrádce kvůli němu nemohu pěstovat zeleninu, protože se přemnožil tak, že  "sežere" všechno. Marie.
Brugmansie lze vysazovat na záhon, 26.3.2009
Rostliny v nádobách nebo po uvolnění z půdy můžeme přenést na suché chladné místo. Při nižší teplotě od 5-10 stupňů na suchém místě rostliny shodí listy a není třeba je zalévat. Druhou možností je umístit je do místnosti s menším osvětlením a s... celý příspěvek >
Skinia, 15.3.2009
Děkuji za vystihující zodpovězení mého dotazu.
Skinia, 11.3.2009
Má někdo zkušenosti s tímto stále zeleným keřem. Je nutno ji chránit proti nízkým teplotám?
hnojení po povodni, 9.3.2009
Omlouvám se, zřejmě jsem se špatně vyjádřila. Je to hrozné, když voda zničí všechno. Měla jsem štěstí, že byla odplavena jen povrchová vrstva. Jana
ledek vápenný nebo amonný, 8.3.2009
Ledek vápenatý je okamžitě rostlinami přijatelný, ale snadno se vyplavuje, ledek amonný má polovinu ve formě jako vápenatý, druhá forma je v půdě poutána a může tak být rostlinami využita později. Bohuš.
hnojení po povodni, 8.3.2009
Povodeň, ikdyž byla prudká, netrvala dlouho. Došlo k odplavení jen povrchové vrstvy o několika málo cm. Hnojeno bylo NPK.
hnojení po povodni, 7.3.2009
 Mám zahradu u řeky. Povodeň byla u nás tak silná, že se řeka rozšířila do zahrad umístěných u řeky a odnášela všechno co se dalo. Na podzim jsme zahradu vyhnojili. Prosím o radu zda v půdě hnojiva zůstala anebo ji nyní musíme vyhnojit znovu.... celý příspěvek >
Hortenzie strihat/nestrihat?, 3.3.2009
velkolistou nestříhat,  latnatou stříhat -sestříhání přímo vyžaduje
Brugmansie lze vysazovat na záhon, 1.3.2009
Vyšší rostliny vyžadují větší bal s kořeny. Nemusíme se bát případně upravit nadzemní část.Řez brugmansie dobře snáší.
Vysazujeme brugmansie do zahradní půdy, 1.3.2009
Nikdy je nedávejte do stínu, na slunci se jim daří, ale vyžadují velmi časté zalévání. Je nutné sledovat vysychání půdy a též si pomoci mulčováním. Menší polostín je nejvhodnější.
Vysazujeme brugmansie do zahradní půdy, 1.3.2009 Obsahuje fotku
Brugmansie kvete i několikrát během vegetace, u mne vždy kvetla 3x. Předpokládá to mít pěkně vzrostlou sazenici. Sadbu jsem napěstoval z odebraných řízků začátkem října a po zakořenění v bytě dal na chodbu, kde nemrzlo. První kvetení lze očekávat v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika