Příspěvky uživatele - 128.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron, 24.9.2010
Dobrý večer, může mi někdo poradit, proč opadávají listy rodod..., které jsou již 4leté? Děkuji
Oleandr a vítr, 20.4.2010
Dobrý den, prosím o radu vadí oleandru vítr? Bohužel je u nás dost častý (ten vítr) děkuji
Poraďte s dřevinou do květináče, 18.4.2010
Dobrý den prosím poraďte jakou dřevinu do velkého květináče umístěné pod přístřeškem na severní stranu, ale hlavně stále na větru. Děkuji za radu
Poraďte s Camelií, 3.2.2010
s Camelí vůbec nehýbám, je již dva roky na stejném místě pokaždé květy odpadnou, tímto to není
Poraďte s Camelií, 3.2.2010
Prosím o radu při pěstování Camelie, vždy má plno poupat, které ale odpadnou. Děkuji za radu
Typ na popínavou dřevinu, 30.1.2010
děkuji zkusím zimolez
Typ na popínavou dřevinu, 29.1.2010
Prosím o radu a typ na popínavou dřevinu, rychlerostoucí, stálezelenou k pergole. Nesnáším břečťan. děkuji
Callistemon - štětkovec, 7.3.2009
zajímalo by mě jak se vede Vašemu štětkovci
Přežije hortensie zimu?, 5.4.2008
Dobrý den, koupila jsem si dvě nové hortenzie a nechala jsem je venku, myslím, že sežehl mrazík. protože, květy jsou rezavé. Prosím poraďte dají se (doufám) zachránit. Nemám žádou zkušenost, koupila jsem je poprvé. Děkuji
zakalené jezírko, 5.4.2008
Děkuji, ale nejsem si jista, že to bude biologikého původu. Krátce po zimě bylo vidět až na dno jezírka, žádné řasy vidět nejsou. Mám rostliny i filtr. Myslela, jsem si, že to dělají ryby. Přesto Vaše doporučení určitě vyzkouším.
zakalené jezírko, 4.4.2008
Prosím poraďte, máme přírodní jezírko cca 25m2, které má jílovité dno. Po osazení koi kaprů došlo k značnému zakalení a ryby nejsou vidět. Pomůže vyložení jezírka kameny a štěrkem? Nechci použít folii. Děkuji za rady
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika