Příspěvky uživatele - 25.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
roubování, 7.3.2009
Odpověď je taková že, jak většina z nás ví, slivoně mohou nekrotizovat pletiva při neůměrném řezu.Proto jsem se vyvaroval seříznutí podnože v místě roubování a postupoval jak postupoval.Prakticky jsem neudělal nic jiného než že uplatnil zahnovo... celý příspěvek >
Kedy a ako štepiť tuto divu čerešnu, 6.3.2009
Rouby odebrat hned, narašené se vám neujmou!
roubování, 6.3.2009
https://www.zahrada.cz/forum/slivone/hrubka-vrub-a-108877/?stranka= zde jsem řešil úspěšně otázku narašených a dvouletých roubů při roubování u slivoní.
roubování, 6.3.2009 Obsahuje fotku
Jazýček, jazýček,jazýček Zlepšuju jím nejenom obyčejnou kopulaci, ale i plátování, do boku a na sedélko. je to podle mě rychlejší než obyčejné, protože roub drží v podnoži a jen omotám páskou, napružím podvlíknu a je to. Pravdou je že každý může... celý příspěvek >
broskvoň z pecky, 6.3.2009
Dost se tady vymýšlí různé výmysly jako luštění pecek, uchovávání v chladničce výsev do kelímku atd.  Je to práce na víc.Kelímkářením jsem taky prošel, ale dnes to dělám takhle:   po sklizni a zpracování plodů pecky osuším ve... celý příspěvek >
hnojení broskvoní, 1.3.2009
Je to věc názoru. Né všechno co smrdí je špatné, viz tvarůžky. A názor lidí na ně je taky různý.Nikomu bych ale nezakazoval jíst jenom proto že mu nevoní jedno jídlo:-)
Jak vypěstovat broskvoň, 1.3.2009
Nechci odporovat, ale musím. Výsledek očkování poznáte i v srpnu a to za 14 dní po očkování. Určitě bych doporučil jarní očkování spíše jako doplňkové, navíc lepší je pracovat v tričku a v suchu než v kabátě a gumákách. Stromek pak na jaře po... celý příspěvek >
Broskev na myrobalánu, 1.3.2009
Myrobalán je velice variabilní vzhledem k široké jeho populaci a opětovnými výsevy se neustále rozrůstá jeho různorodost.Pody mají barvu od žluté po fialovou, dužnina od kyselé a neodlučitelné od pecky po moučnatou a dobře odlučitelnou, velikost... celý příspěvek >
roubování, 1.3.2009
Tohle se tady probíralo x krát. Pokud budete roubovat koncem března tak to vadit nebude..doma už mám naroubovány třešně ze stromu na strom, u třešní takhle brzkým rouováním dociluju výborných výledků.Slivoně až tak koncem března.Pokud chcete způsoby... celý příspěvek >
hnojení broskvoní, 22.2.2009
Záleží na tom.Nechci ale zkoušet a posílat foto jak toto ůčinkuje:-)Moč i dezinfikuje, ale kvuli tomu si přece hned nebudu počůrávat kdejaké bebí.Podle mně je to neestetické, člověka i stromu nedůstojné, příčilo by se mi to.Nehledě na sousedy.
Řez broskvoní zasazených jaro 2008, 22.2.2009
Nejlepší bude, když si pan šimůnek zakročí podle sebe, při správném termínu ,bude si pamatovat jak stromek reaguje na řez a sám se poučí ze svých chyb.Broskvoň má výraznou apikální dominaci růstu, tzn že nejvýše položená část koruny roste... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 14.2.2009
Musím říct že po přečtění posledních deseti příspěvků jsem se velice pobavil, a málem poprskal klávesnici. Ono taková recyklace potravin krom své vtipnosti přináší i svá úskalí Co se týče hnojiv, během války Severu proti Jihu v Americe docházel... celý příspěvek >
jaká odruda na vysočinu pro nadmořskou výšku 613, 14.2.2009
Nadmořská výška je jeden faktor, další je půda, expozice, vláhové poměry délka vegetace..Ikdyž ještě jsem u nás neviděl písčitou půdu, 600mm srážek ve vámi udávané poloze :-) Nemůžu s předchozím příspěvkem souhlasit.Broskvoň,meruňku a veškeré... celý příspěvek >
Řez broskvoní zasazených jaro 2008, 14.2.2009
Broskvoně jsou náchylné na přesazování, a dobrých výsledků se dosahuje jen při přesazování z půdy do půdy, v době rašení.Ze školek se však většinou kvůli marketingovým důvodům dobývají na podzim, takže i v případě jarní výsadby se její výhoda... celý příspěvek >
Hrúbka vrúbľa, 13.2.2009 Obsahuje fotku
V místě roubování nevidím rozdíl mezi 1-2,i3letým dřevem, co se podnože a srůstnosti týče, roub pak klasika jednoletý a sroste téměř vždy. Ohledně té storry s dvouletými rouby, nebylo zbytí, u lesa jsem našel předloni hodně starý strom,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika