Příspěvky uživatele - 30.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
past na myš, 20.12.2006 Obsahuje fotku
U nás v Kocourkově je prodávaj v drogarii a ve Zverimexu prodávaj kočky - tak si vyber.
Roundup - likvidace trávy, jsou ale i jiné, 9.11.2006
Hurá do Kalifornie na herbicid. Člověče kde žijete??? Já si raději připlatím a koupím si jej na netu na s-bazaru, nebo na Hyperinzerci za těch 520 kč a funguje 100%. To mám vyzkoušené. Jana Bencalíková
Vytrvalé dřeviny, 25.9.2006
Doporučuji Roundup - potřít řez štětečkem ale pozor né naředěným jen koncentrátem. Zdar Milan
Roundup - likvidace trávy, 12.9.2006
To je nesmysl - jedině s Roundupem mám dobré zkušenosti - je to jako léky originál a pak vyráběné v licenci se stejným složením, ale bez účinku. To mám taky vyzkoušené u léků na vysoký tlak - raději doplácím 400,- kč měsíčně. Milan
plevel, 11.9.2006
stačí rozhodit  a zálivku provede příroda, pokud nebude pršet může se i zalét. Válcování je leší , ale ení podmínkou. Milan
Jetel plazivý, 6.9.2006
Jedině Roundup Biaktiv Kamil
Jetel plazivý, 4.9.2006
To je velký problém - doporučuji založit nový trávník a předtím ten starý zlikvidovat nějakým totálním herbicidem.
plevel, 3.9.2006
Doporučuji Roundup Biaktiv a potom nasít novou kvalitní trávu.
Bezinka, 29.8.2006
Roundup doporučuji dát přímo na ráno po střihu nebo řezu - nanášet štětečkem a nejlépe koncentrát, né namíchaný postřik. Milan
Dotaz - Touchdown, 29.8.2006
Ta rostlina to začne vstřebávat okamžitě - uvádí se, že stačí pár hodin - myslím, že pokud nebudete vstupovat 8 hodin, tak to musí stačit. Mirek
mravenci, 22.8.2006
dobré je anít mravenčí královnu a tu schovat do krabičky a ti druzí půjdou za ní.
Zajíc jako škůdce, 22.8.2006
Tak ještě jednou - doporučuji odstřel a udělat na smetaně - je výborný a pokud příjdou myslivci, tak jim to dejte k úhradě - myslím tím celou škodu.
Za jak dlouho vyroste nejrychleji trávník?, 17.8.2006
Za semen??? To těžko...
odstraneni mechu, 15.8.2006
Zkuste použít Roundup a postříkat
Hubení (odstranění) planého tabáku?, 15.8.2006
Doporučuji Roundup - postříkat listovou část a máte vystaráno. Event. postřik opakovat po 14 dnech. Zdravím Milan.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika