Příspěvky uživatele - 30.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 9.3.2009
Mluvite mi z duse... Ne u vseho to musi byt kdo vi jak in. ucel sveti prostredky a funkcnost na prvnim miste.podle mne je rozdil, kdyz natirate dvere od loznice a od kralikarny...
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 5.3.2009
Hallo Jendo, na tom odkaze jsou pouze tyto dve fotky.kdyz nejde otevrit je to smula.jsem mezi vami ostrilenymi debatery na netu novackem, nemam jeste softwer pod palcem. Da se to postavit z vyhozenych drevotriskovych desek, ze starych skrini, zkratka... celý příspěvek >
Už jste si někdo postavil Profi Holder?, 5.3.2009 Obsahuje fotku
hallo kolegove, precetl jsem si diskuzi, stahnul navod od pedra a urcite si toho pomocnika na pripravu krmiva pro krb a kachlova kamna udelam.dovedu si predstavit, kolik casu to pedrovi zabralo. a jakl to u nas byva, najdou se i taci, kteri se jeste... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika