Příspěvky uživatele - 174.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou vybrat pilu?, 16.3.2009
pan J.S. je zuřivej zastánce Dolmaru za každou cenu i když jeho výklady jsou někdy trošku zavádějcí. Pokud vím tak pilky Solo a Dolmar vyvýjeli společně a tyky vím že Solo používá karbeci Walbro, kdežto Dolmar Zamu z východu. Taky do dneška Dolmar... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 16.3.2009
nevím ale zatím tady nikdo nepsal o nerovnosti terénu a systému sečení časované nebo vyosené, výhody-nevýhody.
Zahradní traktor Murray - cívka zapalovací, 16.3.2009
Murray má z největší pravděpodobností motor Briggs, stačí tedy opsat číslo motoru a navštívit autorizovaný servis.
Honda HRX 537 VYE - najnovsi model. Doporucujete kupit?, 5.3.2009
A je to model 2009 z toho Polska? Prý má lepší ovládání pojezdu. Pozná se prý tak, že zapnutí sečení nemá páku ale pouze "tlačítko"... děkuji za odpověď.. 
Sekačka pro 2000m2, 3.3.2009
Koupil bych HONDU..
Křovinořez MTD 990 AST, 19.1.2009
Jestli chcete opravdu dobrej 4-takt, tak máte na výběr pouze Hondu a to buď UMK 425 nebo UMK 435, výkon 1,1 nebo 1,6 Hp. Mám 435 už několik let a vždycky nastartuje a pracuje jako o život. Cena je oproti MTD o něco vyšší, ale opravdu to za to stojí.
Husqvarna versus SD, 19.1.2009
Každej preferuje jinou značku, já myslím jestli koupíte značku Stihl, Husqvarnu, Dolmar nebo Solo, nikdy nešlápnete vedle, stačí si jenom vybrat vhodnej model a porovnat výkon-cena.
Jakou koupit sekačku na 2200m2, 19.1.2009
Já bych doporučil Hondu HRG 536 SDEA, motor Honda podvozek i na mokrou trávu, super stroj za dobrý peníze.
Jakou sněhovou frézu?, 19.1.2009
Co sněhové frézy HONDA? Jsou opravdu tak dobrý jak jsou drahy?
Bruska na řetěz, 3.12.2008
A co bruska cs 04 od woodstar poradíte? není moc levná? děkuji
Motor Tecumseh, americký nezmar, 3.2.2008
U motorů BS zkratka I/C znamení iron cast v překladu litinová vložka válce. S tím ložiskem si nejsu jistej, ale spíš tam nebude. Podle čísla motoru se dá zjistit zda tam je nebo není.
Výběr pily Husquarna 353, Stihl MS 310, Dolmar PS5000, 2.2.2008
Mrkněte na Solo 656 SP, je komplet v hliníku, řetězka s prstýnkem a cena taky není špatná. Až lištu a trošku nižší výkon je úplně stejná jako profi 656.
Kawasaki alebo Honda?, 1.2.2008
Honda GCV 160 je hobby motor, poloprofi je GSV 160.  Tyto motory znám a regulátor jsem nikdy nespravoval, klikovka je sekačce běžná. Kdybych volil já volil bych Kawasaki, jediná výtka proti ní je, že nemá tak početný servis jako Honda.
Ryobi PCN 4545 - koupit či nekoupit?, 30.1.2008
Úplně stejná pila je Homelite CSP 4518, akorát za lepší cenu a červená. Je to hobby pila pro občasné použití. Volil bych něco značkovějšího, např. farmářku Solo 643 IP, ke které je v akci i příslušenství. May
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika