Příspěvky uživatele - 137.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
narcisy, tulipány, hyacinty, 19.3.2009
Tedy ti slimáci, asi se adaptovali i na narcisy, je to možné?  Při pohledu na likvidovaný budoucí květ  (tudíž NEKVĚT) se měním ve vraha. Nosila jsem do zahrady ty s ulitou (hlemýždě), že si budou konkurovat, ale ty přes zimu baštila nějaká... celý příspěvek >
Modrá růže, 4.3.2009
Ptáte se, kde se dá skutečná modrá růže koupit nebo alespoň vidět? Kde vyrostla růže na občas viděném obrázku v časopisech? Nuže moje odpověď vás nepotěší, tato růže je produktem Photoshopu. Skutečné modré růže zatím nikdo nevypěstoval, ale to se... celý příspěvek >
Už stříháte růže?, 4.3.2009
Loni jsem růže seřezávala předčasně a nebylo to moc dobré. Seřezávala jsem ve správný čas ještě jednou, protože byly znova některé konce suché. Tedy diskutuji svoji polyantku po mamince a minirůže,  žádné szuper čajovky nemám. Ten čas kvetoucího... celý příspěvek >
Přesazování tulipánů a narcisů, 3.3.2009
Mám dobré zkušenosti i s přesazováním KVETOUCÍCH narcisů, jak se teď prodávají ty cibule napovrchu (nebo v zemi) v květináčích. Malé taseta se chytily nejdříve snad úplně všechny.Ale mám mimořádně vhodnou půdu pro cibuloviny, to je asi naprosto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika