Příspěvky uživatele - 6.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pinia nigra pyramid - rozměry v dospělosti?, 9.1.2007
mame ji už pár let,kupovanou už metrovou,roste nám v drsných podmínkách a jedinkrát nenamrzla.A je široká tak půl metru,zatím.V Průhonicích ji mají fakt krásnou,jen si kupte a hodně zdaru!
velké kosate kere růží - 34, 2.1.2007 Obsahuje fotku
Prosím jak vypadá růže Koré?
opadávání břečťanu, 28.12.2006
a není to přeci jen venkovní břečtan?
Jakou odrůdu ševestky?, 23.12.2006
Dobrý večer,chtěla bych na jaře vysadit tři švestky,náš pozemek je obehnaný 45 starými švestkami,které mají šarku.poradí mi někdo znalý nějakou chutnou rezistentní odrůdu?Nemusí mít obří plody,prostě jen chutné.Děkuji
asimina triloba, 17.12.2006
děkuji.Zkusila jsem tam zadat dotaz.
neznámé jablko, 17.12.2006 Obsahuje fotku
Prosím poradte.Můj  dědeček kdysi pěstoval jaboně,které plodily veliká,silně zploštělá,žlutá jablka,snad s e slabou stopu červeně.Nedaly se skladovat.Nevíte někdo povolaný co by to mohlobýt za odrůdu?Ráda bych ji vysadila pro svoji maminku.Ty... celý příspěvek >
25 let stary rododendron - lze jej presadit?, 16.12.2006
riskujete.Je příliš starý na experimenty.Je to nevyhnutelné? poku je příliš rozrostlý,lze ho zmladit,třeba by vám to stačilo
růžový akát, 15.12.2006 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak se postarat o čtyřmetrový růžový akát. Není moc hezky větvený. Poradí někdo, kdy a jak upravit korunu? Děkuju Petka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika