Příspěvky uživatele - 236.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonová cesta na zahradě - nevyhovující, 28.2.2009
Po té cestě se chodí pěšky nebo jezdí autem, jakou má šířku a sklon... atd. Bez těchto základních informací tu všechni budeme jen plácat, co nám zrovna slina na jazyk přinese. Řešení existuje X...
Jak zničit semena plevelů v půdě, 26.2.2009
Těžko říct, nakolik je můj návrh obecně platný, ale já jsem postupoval takto: Na budoucích záhonech jsem na podzim postříkal plevel totálním herbicidem, jakmile začal vadnout, zryl jsem to. Na jaře, sotva začal plevel regenerovat ze semen, jsem to... celý příspěvek >
Jake lepidlo - tmel na spoje pro použití v rybničku, 25.2.2009
Montážní pěna. Roztavená IPA.
černá listina, 23.2.2009
Nevím sice, jaký máte řetěz ani kolik jste zaplatil za jeho nabroušení, ale já za nabroušení řetězu s 49 články 3/8" zaplatil svého času asi 50 Kč. Čínská bruska na řetězy Einhell SKS 85e je sice primitivní, ale přesto dokonale vyhovuje na broušení... celý příspěvek >
Zelena zahrada, 19.2.2009
Osobně mám dojem, že malé krámky s čímkoliv živí důchodci a ženy na mateřské, normálně zaměstnaný člověk opravdu nemá šanci do nich zavítat, ani kdyby chtěl. Vcelku si myslím, že zahradní nářadí se ale bude i do budoucna prodávat spíš v kamenných... celý příspěvek >
Deutzia a potentilla - stříhání po první sezóně, 19.2.2009
Obojí ze sazenic za loňský rok vyrazilo do výšky asi 60 cm. Chtěl bych mít keře spíš husté a nižší, na jakou výšku bych to měl sestříhat? Když použiju odstříhané konce jako řízky, ujmou se? Děkuji.
Zelena zahrada, 17.2.2009
Pravděpodobně se jedná o brněnský "centrální" servis Stihl? Pokud ano, není to ani zdaleka první hororová historka, kterou o něm slyším. Díky nim se výrobkům této značky do budoucna budu důsledně vyhýbat.
Červené denivky podle - kultivary podle doby květu, 17.2.2009
Potřeboval bych poradit kultivary červených nebo červenožlutých denivek tak, aby pokud možno kvetly celou sezónu. Zatím se mi z těch, které jsem viděl "na krámu", poměrně pracně povedlo vybrat jen dva: a) Resplendent, začátek až střed... celý příspěvek >
Postřik na mšice, 17.2.2009
Zajímalo by mě, proč se vlastně přestaly vyrábět fosfátové prací prášky. Matně se mi vybavuje cosi o tom, že "přehnojovaly" odpadní vody, ve kterých se pak přemnožovaly sinice...? Například moje babička celý život shraňovala mýdlovou vodu... celý příspěvek >
nenarocne trvalky, 15.2.2009
Dianthus, echinops banaticus, euphorbia polychroma, centaurea, hemerocallis, campanula carpathica, miscanthus sinensis, solidago... Tyto všechny trvalky jsem stěhoval ze zahrady, o kterou se 15 let nikdo nestaral ani tak, aby tam občas posekal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika