Příspěvky uživatele - 37.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda meruňky, 27.2.2009
Zdravím Všechny! Jaká odrůda meruňěk je vhodná pro Jížní Moravu okres Hodonín, Děkuji za radu!           Miloš
Vysavač listí?, 28.10.2008
Taky sbírám listí sekačkou perfektní práce! Bez problémů. Martin
Názor na zahradní traktory - dotaz, 23.10.2008
Vlastním husqarnuLT151 s bočním výhozem mám i koš ale nepoužívám ho.Seču s bočním výhozem stromový sad v členitém terénu asi půl hektaru.Teda spíš děti a manželka. Ubylo mi tím spoustu práce a jsme velmi spokojení.Výkon bohatě stačí mám k tomu i... celý příspěvek >
Motorová pila do 5000kč, 7.10.2008
Taky mám hecht945za 4500. Jsem sní velmi spokojený.Čína dělá komponenty do všeho tak bych se moc nesmál.Až budete starší a moudřejší tak pochopíte!!Martin
Vyorávač za zetor, 24.9.2008
Jaký nejvhodnější vyorávač brambor za zetor5211? Sadíme tak dva metráky. Děkuji za názory i rady.
Zahradní traktůrek, 20.9.2008
Nezapomínejte že Amerika je Amerika!!! Na ni nesedí s Evropy vůbec nic!!Martin
traktůrek Husqvarna LT 151, 20.9.2008
Tady už je posu v čase!
Doporučte strunu, která se nespéká, 15.9.2008
Výte co je odstředivá síla a nečistoty při sekání???!!!Bla, Bla,
Doporučte strunu, která se nespéká, 15.9.2008
Je vydět že moc nesekáte jinak by jste to nezlehčovali! Taky mám značku.Seče perfektně, vystřídal jsem už dost hlav ale všechny se zapékali.To samé ze strunami.Je to malá závada ale naštve!! Martin
Zahradni traktory - bauhaus?, 28.6.2008
Asi nevíte co píšete! Kolik toho sekáte když napíšete takovou hloupost!!Rád vás pozvu na brigádu s ruční sekačkou a kanisrem benzínu a můžete se předvést.M.A.
Traktor Hecht, 28.6.2008
Je pouze půl roku na trhu.Zkušeností asi mnoho nebude.
Husqvarna 395 XP - plagiát, 8.6.2008
Mám taky značku hecht945 a neměl jsem sní žádný problém.A kdyby každý servisman ji opravý na počkání! Mají na ni všechny náhradní díly za hubičku narozdíl od značkových.Za značkovou pilu mám čtyřikrát hecht.Řežu asi 40m ročně.Číňanů taky nemám rád... celý příspěvek >
traktůrek Husqvarna LT 151, 27.5.2008
No jo ale momentálně je LT151 o 9000,- levnější i se sběrným košem zdarma než CT151.Taky uvažuji o koupi husqvarnyLT151 nebo CT151.
Výběr křovinořezu pro různorodé pracovní podmínky, 30.4.2008
V současné době se těžko radí co koupit.Před 12ti lety jsem byl zrazován před koupí křovinořezu McCulloch PM4100 40ccm a dodnes mi slouží, jediná závada byla prasklá pružina ve spojce(celá spojka630kč)Podle mého názoru je třeba zvážit co a jak často... celý příspěvek >
rucni nuzky Bahco, 23.4.2008
Já měl to štěstí, že jsem nůžky Bahc P1(růžové)našel.Původní majitel je pěkně doprasil.čepele jsem musel vyrovnat a přebrousit a naostřit.Předtím jsem stříhal lacinými nůžkami a dost jsem to cítil v ruce, připadalo mi zbytečné investovat cca... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika