Příspěvky uživatele - 91.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přežije Pelargonie mráz?, 17.4.2012
Vy opravdu dáváte pelargonie a muškáty ven už v dubnu? Já mám totiž pelargonie už tak přerostlé že jsem taky uvažovala dát je na okna ven než se mi polámou... už by chtěly viset a ne se opírat o okno... 
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 9.4.2012
Dají se použít parazitické hlístice... ty jsou vcelku účinné-ALE... jen v tom případě že vám pošta doručí tyto organismy ještě živé. Nesmí totiž proschnout a ani by se neměly skladovat při vyšších teplotách-a to většinou pošta zaručit nemůže... A... celý příspěvek >
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 9.4.2012
 Dursban už nemá ani Kaufland ani nikdo jiný... Je zakázaný...    Ale v žádné -ani specializované prodejně vám nikdo neřekne čím ho nahradit... Jen takové rady hokus pokus-kdy vám řeknou můžete zkusit prolít zem mospilanem-ALE... celý příspěvek >
listnatý kout, 15.12.2006
Pro osázení menších ploch a rychlého dosažení požadovaného efektu bych doporučovala vysadit tyto keře-ZLATICI(kvete březen-duben žlutými květy),WAJGELII(hlavní doba kvetení je od počátku června)ale nakvétá v menší míře až do... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl mezi jeřabinou jedlou a nejedlou?, 15.12.2006
S řezem,který ale není nutný rozhodně počkejte.Nejvhodnější dobou k řezu dřevin je únor.Pokud by jste řez provedli nyní,rány už nezatáhnou a mráz napáchá zbytečné škody.Ovšem pozdní řez provedený již v době po vegetačním klidu také dřevinám... celý příspěvek >
šeřík, 15.12.2006
I obyčejná větvička šeříku,kterou si opatříte od souseda či v parku vám může   dělat v zahradě parádu. Stačí jen přihrnout zeminou a dbát na to,aby zemina nepřeschla.Během několika týdnu se větévka ujme.A vy budete tím,nebo tou kdo dá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika