Příspěvky uživatele - 107.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiníky beztrnné, 28.5.2009
Moje ostružiny mají až pět metrů dlouhé šlahouny. Mám je uvázané ve třech patrech na drátech, no hrůza. Na jaře jsem objednal v zahradnictví KRUH beztrnou ostružinu, která nežene šlahouny do stran, ale vzhůru podél sloupku. Dorůstá výšku kolem dvou... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie) žluté listy, 18.5.2008
Hledám zde radu ohledně podobného problému, který byl popsán. Ale nic jsem zatím nenašel. Mám také dva keře Aronie, jeden je vpořádku a druhý má žluté listy se zeleným žilkováním. Málo kvete, některé listy později zasychají (hnědnou) Díky za radu-... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 15.12.2006 Obsahuje fotku
To "vykopané žluté, nebo fijalové" není špendlík, ale obyčejná mirabelka, které je všude hojně, jako křoví na mezi a podobně. Špendlík je podlouhlý a podová se švestce, jenže žlutý. Dnes poměrně vzácný, roste jako strom. Naposledy jsem... celý příspěvek >
Spendlik, 15.12.2006
Naposledy jsem viděl několik stromů špendlíku u silnice na Kyjovsku. Marně sháním stromek špendlíku. Špendlík není mirabelka, jak se omylem hlavně na Moravě říká. Špendlík je podlouhlý a podobný švestce, jenže žlutý. A také má pochopitelně jinou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika