Příspěvky uživatele - 200.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická řetězová pila, 12.9.2008
El. pilu Husqvarna 321 používám 3 roky hlavně na řezání palivového dřeva a jsem s ní spokojen.   Nemám problém řezat i velké špalky a její výkon pro tuto práci naprosto vyhovuje.   Základem - a to platí pro každou pilu,  je ostrý... celý příspěvek >
Bosch Rotak a Flymo, 25.6.2007
Mám doma el. sekačku BOSCH Rotak 34. Již dvakrát jsem ji v reklamaci měnil za novou  pro poruchu na motoru. Jednalo se o Rotak 34 první generace z roku 2004 a 2006. Nyní jsem dostal novou Rotak 34 druhé generace s motorem 1300 W a ta zatím... celý příspěvek >
Elektrické pily, 18.12.2006
Podívejte se na el. pily Husqvarna nebo Dolmar.   Dostanete silnou el.pilu  2000 W   za solidní cenu.   Jsou často v různých akcích za cenu kolem 5500 Kč.   A je to kvalita.   
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 18.12.2006
Ptal jsem se na servisu,  kde opravují pily i křovinořezy  různých značek na křovinořezy DOLMAR.  Opravář mi řekl,  že u křovinořezů DOLMAR, často odchází spojka.    Pane J.S., je to... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 14.12.2006
12.12. jsem psal příspěvek do debaty na téma křovinořezy.  Najednou  je můj příspěvek vymazaný.  Vážený pane cenzore,  já nejsem agentem Husqvarny. Pouze jsem dnes opravdu koupil křovinořez Husqvarna 323 R v akci za 9592 Kč, místo... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 12.12.2006 Obsahuje fotku
Rok používám el.pilu  Husqvarna 321 Electric, 2000 W, 40 cm lišta , rychlost řetězu 15,2 m za sec.  na řezání palivového dříví.  S ostrým řetězem v pohodě řežu i velké průměry špalků.  Koupil jsem ji v akci za 5690 Kč a jsem s ní... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 12.12.2006
Kolega má pravdu.  Přestaneme tahat  za všechny možné prodlužovačky, průřezy a  odpory.  Téma bylo výběr elektrické pily.  Tak prosím držte téma.
Ponorné čerpadlo, 30.11.2006
Děkuji Vám za oba příspěvky.    Trochu jsem šmejdil po internetu a po prodejnách a nakonec jsem koupil  ponorné čerpadlo  Gude,  provedení v nerezu, 750 W , 12 500 l za hod.  Podle dokumentace má brát nečistoty do... celý příspěvek >
Ponorné čerpadlo, 27.11.2006
Chtěl bych Vás požádat o radu.  Bydlím pár metrů od potoka a každé jaro mám sklep částečně zatopený vodou.  Odhadem 3,5 kubíku vody.   Když vodu vyčerpám, po zbytek roku je sklep suchý .  Bohužel , 20 let stará ponorka... celý příspěvek >
Marunaka, 26.11.2006
Kolega má pravdu.  Kupte raději bubnovou sekačku a nebudete se dřít.  Já seču na chalupě křovinořezem tvrdou trávu na zahradě o rozloze 1200 m a jde to hrozně pomalu. U bubnovky s pojezdem na  louku 5000 m bych neváhal.
Hobby elektricka pila, 18.11.2006 Obsahuje fotku
Když koupíte levnou el. pilu  za cca  3000,- Kč,  kde máte záruku, že Vám  za  2 roky neklekne. Já myslím, že mašinku jako je el. pila si kupujeme jako pomocníka, který nám bude při práci pomáhat spolehlivě dlouhé... celý příspěvek >
Prosba - neznámý škůdce, 17.11.2006
Souhlasím, zřejmě je to skutečně hryzec vodní. Účiná obrana proti němu je past, která se umístí do jeho chodby. Taková 15 cm roura, do které, když hryzec vleze, tak se za ním zavřou dvířka a nemůže ven. VH
Jak bojovat s kůrovcem?, 17.11.2006
Ideální by bylo, kdyby sousud stromy pokácel a spálil. VH
půda na vřes, 16.11.2006
V kyselé půdě určitě vřesy porostou dobře. Já osobně bych však pro jistotu přidal rašelinu. Je k dostání snad v každém zahradnictví a je poměrně levná. Nejvýhodnější je koupit 75 l balení a rašelinou, která Vám zbyde obsypávat cca jednou za půl roku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika