Příspěvky uživatele - 6.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice a mušky na mátě peprné, 20.2.2009
A co mam jako delat pak s tim slimakem (parazitické hlístice) aby jedl ty musky???
Mšice a mušky na mátě peprné, 20.2.2009
Jsou spíše černé.
Mšice a mušky na mátě peprné, 20.2.2009
Ahoj, prosím Vás pěstuji teď doma v pokoji mátu peprnou na léto. Rostlina je dlouhá asi 30cm a okolo se pohybuje velké množství mušek, které mi pak létají všude v pokoji. Pravděpodobně se domnívám, že mi kladou někde vajíčka, které potom na jeře... celý příspěvek >
Mšice na mátě peprné, 22.12.2008
Je možné nasadit berušku? Nebo mi bude konzumovat i mátu?
Mšice na mátě peprné, 22.12.2008
Dobrý den, prosím poraďte pěstuji doma mátu peprnou ted na zimu doma a dneska jsem si všiml, že je obsazena (cca 20-30) mšicemi je to zatím malá máta cca 13cm. Tak jsem je hned odstranil nožem, ale rad bych se zeptal jak se účinně zbavím všech... celý příspěvek >
Meruňka vadne, 9.6.2008
Díky za reakci. Taky to vidím na výměnu na podzim. Monika Lénertová
Meruňka vadne, 30.5.2008
Dobrý den, letos na jaře jsem zasadila meruňku Lerosa naroubovanou na švestce. Meruňka začala hezky růst. Bohužel poslední týden pozoruji, že nově vyrostlé větvičky začínají postupně uvadat a schnout. Není to nedostatkem vody, pravidelně... celý příspěvek >
Hecht Kendo C 34 M, 9.9.2006
zmineny krovinorez mam take a jsem s nim velice spokojeny
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika