Příspěvky uživatele - 29.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonová cesta na zahradě - nevyhovující, 28.2.2009
Asfaltový recyklát bude obsahovat mnoho nežádoucí chemie. Na zahrádku bych ho nedával. Upravil bych betonový povrch. V mém případě bych na něm pěstoval mech. Mám mechem porostlou cestičku a vypadá pěkně, dobře se udržuje a neklouže.
černá listina, 26.2.2009
Dal jsem si nabrousit ještě nebroušený řetěz. Nabrousili mě ho tak, že vypadal jak po xtém broušení. Spíše ho vyměnili.  Někdo potřebuje rychle zbohatnout. Já jsem o zkušenost bohatší.
kácení ovocných alejí, 26.2.2009
Myslím, že mnohé aleje neubráníme. Ale měli bychom ubránit alespoň ty skvělé, nenahraditelné. Technika jde až hrozivě kupředu. V době mého dětství bylo na malém okresním městečku asi 5 osobních automobilů. Trochu později jsme si říkali: "Uč se... celý příspěvek >
kvašená červená řepa, 25.2.2009
Tak jsem udělal pokus s kvašením a výsledek mě potěšil. Před necelými dvěma týdny jsem koupil v marketu hlávku zelí. Měla 3,2 kg, rozkrájel jsem ji,  osolil 14g/kg, okmínoval, nechal 3 hodiny odležet a nadusal do 4litrové sklenice. Trochu jsem... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 21.2.2009
Nic se nemá přehánět. Na Vysočině u Pacova je pěkná, nebezpečná alej snad mohutných kaštanů.  Projíždím tím místem se zrakem ostřížím. Upírám ho do dáli a mám vybuzenou pozornost. Ozvláštňují krajinu. Ač jsou nebezpečné, měly by se... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
Možná, že to pochopíte, když porovnáte za kolik se prodávají v marketu jablka z Čech, / spíše jsou z Polska /  a banány ze zámořské Kolumbie. A co by vám na to řekl Chávez. A vůbec nevadí, že je ze sousední Venezuely.
teplota pro klíčení paprik, 19.2.2009
Zcela jistě.
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
Ano používají se i zákaznické obvody hlavně u hromadné seriové výroby a na ty normální smrtelník nedosáhne. Na druhou stranu vidím na vloženém obrázku elektrolytický kondenzátor. Mám s nimi špatné zkušenosti z televize, kde s časem provozu odchází. U... celý příspěvek >
teplota pro klíčení paprik, 19.2.2009
Rozhodně do tepla.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 18.2.2009
Přečetl jsem si v rychlosti příspěvky o sametce a drbu se na celém těle. Nemám s nimi na štěstí osobní zkušenost. Poprvé jsem se s nimi setkal teoreticky před mnoha lety snad v časopisu Živa. Pokud si dobře pamatuji, tak tam bylo uvedeno, že se... celý příspěvek >
Jovan, 18.2.2009
Brzy na jaře stroužky vysaďte. Nic jiného se stejně nedá dělat, leda je zbaštit ve velikém. Paličáky sázené na jaře narostou normálně, jen jsou trochu drobnější a vzhledem k posunuté vegetaci, déle vydrží při uskladnění.  Sklizeň bude v létě a... celý příspěvek >
Zlatohlávek zlatý, 17.2.2009
Dnes jsem jel autobusem z Pahy do Brandýsa n/L. Kousek za Prahou se na sněhové pláni honilo asi 30 zajíců. Nedali se pro překrývání a splývání těl na dálku asi 300m dobře spočítat.  V životě jsem tolik zajíců pohromadě neviděl. Můžete si myslet,... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 17.2.2009
Nezdá se mi,  že by svíčka poničila zapalování. Protože obvod zapalování je jistě navržen tak, aby ho neodrovnal nějaký mezní stav. Pod mezním stavem se nechá představit třeba zakarbonovaná svíčka. Karbon je vodivý a může změnit i vzdálenost... celý příspěvek >
Zlatohlávek zlatý, 16.2.2009
Váš příspěvek mě překvapuje. Zlatohlávky mám na zahradě v malém množstvi a jsou zpestřením. Při přehazování kompostu nacházím jejich ponravy. Jsou podobné ponravě chrousta. Bývá jich tak ku 30 ks. Zachovávám je, protože mi neškodí, trochu hospodaří... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 16.2.2009
Začetl jsem se zde do příspěvků a děláte mi chutě. Mám rád všechno ovoce a pochutnávám si na něm od jara do jara. Začínám jahodami,  pak malinoostružiny, angrešt, rybíz,  meruňky, višně a třešně, broskve, jablka a hrušky. Prokládám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika