Příspěvky uživatele - 33.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodnik, 9.2.2013
Dobrý den, mohu vědět p. Ivane, proč ten kořen zaštipujete? Děkuji Petr76
Jahodnik, 27.1.2013
Růst jahodníku je pozvolný. Vyséval jsem před měsícem a teď se mi začíná teprve rozvíjet první pravý list. Pikýrovat budu při pěti pravých listech. Odhaduji to tak za měsíc. Předpokládám, že v půli března již mi papriky jahodník přerostou a to... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Mám doma malou zeleninovou zahrádku (cca 50m2), na peníze za semínka a svou práci se nedívám,  vím však, že netratím. Jen u sladké kukuříce, která mizí v mých dětech po kusech, se mi náklady na semínka vratí po třetí večeři. To nepočítám... celý příspěvek >
Doporučte sekačku na cca 300m2, 12.12.2011
Fiskars momentum
Založit trávník teď nebo na jaře?, 7.9.2011
Dobrý den, obávám se, že s postupem, který jste zde uvedl (hlavně to dvojí použití herbicidu) by výsev probíhal až v říjnu. Nenechat to potom raději na jaro? Petr
Ruční vřetenová sekačka - rady, 14.7.2011
Jakou plochu trávníku je normálně trénovaný dospělý člověk schopen s fiskarsem pokosit před tím, než zkolabuje?5
Dlouhodobě řidky travnik, 16.6.2010
Jaká je hloubka zakořenění? Pokud je trávník mělce zakořeněný, tak vám prostě nebude stačit doporučené zalévání 2x týdně, protože povrch rychleji vysychá.
Hledám pěkný strom, 8.1.2010
Jsou plody jedlé? Díky Petr
Pančovaný med, 12.3.2009
Konzumujte med, jenž byl vyprodukován v oblasti, kde žijete. tzn od místního včelaře.
Broskvoň v biozahradě, 13.2.2009
Já bych rozlišoval mezi odpadem z žumpy a naakumulovanou vyčištěnou odpadní vodou za ČOV.  Petr
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika