Příspěvky uživatele - 57.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název rostliny? Měchýře plné ochmýřených semen, 29.10.2012
Ó díky za radu :-)  myslela jsem, že to je tolita - možná že ty rostliny mají i něco společného, že?
Název rostliny? Měchýře plné ochmýřených semen, 27.10.2012 Obsahuje fotku
Poradíte prosím, co by mohlo toto být za rostlinu? Plody jsou měchýře / lusky - plné ochmýřených semen
Zazimování hortenzie, 23.10.2012
Někde jsem četla, že je možné keř ostříhat aby  na větvičkách zůstaly alespoň čtyři pupeny a potom přikrýt, možná to bude lepší než zazimovávat dlouhé větve.Jarka 
Koniklec - množení, 20.10.2012
První mi taky nepřezimoval..Druhý pomalu sílí, kvetl opakovaně. Ale semínka mi bohužel nevyklíčila. Budu to zkoušet znovu, určitě bych jich chtěla víc, je to krásná kytička :-)  V přírodě jsem se jezdila koukat na ně do Sv.Jána Pod Skalou, je... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 17.10.2012
...no, jásot tu není asi na místě.  "Přivandrovalec" je pryšec křižmostojný (Euphorbia lathyris). Mléko vám může při potřísnění způsobit alergickou reakci (vlastní nemilá zkušenost). Rostlina celkem zajímavě kvete (druhým rokem,  je pak... celý příspěvek >
Celer - spodní listy, 6.10.2012
Spodní listy neodlamuji, celer je chytrý a přikrývá jimi půdu kolem sebe- zabraňují růstu plevelu a vysychání půdy.
Tuje Smaragd, 28.9.2012
Dobrý den, Smaragdy jsou na živý plot zcela nevhodné, nikdy nevytvoří souvislou elegantní stěnu. Budete mít plot jako všichni ostatní - v řadě vám bude stát fronta trpaslíků. Zkuste Brabant.
Slunečnice vysoké 3,5 m, 11.9.2012
Slunečnice roční (Helianthus annuus) se pěstuje jako letnička - na jaře se zaseje a na podzim končí. Máte možná na mysli TOPINAMBURA HLÍZNATÁ / SLUNEČNICE HLÍZNATÁ - Helianthus tuberosus?Rostlina je příbuzná slunečnici, je vytrvalá, mrazuvzdorná,... celý příspěvek >
Balkónová nektarinka - mšice?, 16.8.2012
Dobrý den, děkuji moc za radu, vyzkouším.
Balkónová nektarinka - mšice?, 14.8.2012
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Letos jsem si poprvé na balkóně založila malou zahrádku, koupila jsem si mimo jiné i balkónovou broskvoň a nektarinku. Zatímco broskvoň vypadá, že se jí celkem daří, nektarince začaly žloutnout listy a začala... celý příspěvek >
Schnoucí listy azalky a magnolie, 2.8.2012
Dala jsem do pudy pri zasazeni rohovinu, jinak nic. Zasadila jsem je hodne do raseliny, jak mi poradili v zahradnictvi.
Schnoucí listy azalky a magnolie, 1.8.2012 Obsahuje fotku
a ještě fotka magnolie
Schnoucí listy azalky a magnolie, 1.8.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den! Schnou mi listy na azalce a magnolii, rostliny jsou vedle sebe a obě vysazené letos na jaře. Azalka rostla od začátku hůř a listy se kroutily, ale magnolie byla krásná, listy začaly osychat tak před měsícem. Přidávám foto azalky
Malé jahody, 26.6.2012
Zajímavý příspěvěk. Příčina by mě taky zajímala. Na části jahodovny byly doslova zakrslé plody, i rostliny byly takové "divné" - slaboučké... Loni jsme dali Hoštické hnojivo na jahody - narostla doslova džungle listů a výborná násada plodů - jen... celý příspěvek >
Přesazení starého ibišku syrského, 21.6.2012
Dobry den! Ibisek jsem presadila podle rad, ale zatim se neprobudil. Je to jeste v poradku, nebo se uz neprobere?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika