Příspěvky uživatele - 80.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Paní Romilo, odpovídám Vám pouze ze slušnosti, neboť po mně žádáte vysvětlení. V té stručné prosbě, kterou jsem Vám včera odresoval, jsem sdělil vlastní názor na Váš specifický způsob komunikace. Svůj názor jsem připojil k názoru dalších,... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Vážený pane Vysloužile. Myslím, že každé volně přístupné diskusní fórum si žije tak nějak svým vlastním životem. Když některé návštěvníky trápí nějaký problém a tak jej zasadí do diskuse a čekají na pokud možno fundované reakce a rady. Pokud tento... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 11.2.2009
Pro pana Vysloužila : Pokud by byl během tří příspěvků nastolený problém funfovaně vysvětlen a vyřešen, nechť vlákno klidně skončí. Myslel jsem, že toto diskusní fórum bylo založeno kvůli tomu, aby ti zkušenější mohli předávat svékonkrétní zkušenosti... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 10.2.2009
Sleduji s obdivem, jak se tato diskuse začala ubírat cestou vědeckých pojednání a filosofických úvah o vyhladovění třetího světa. Hm, zajímavé! Nicméně bych rád upozornil na to, že zakladatelka této diskusní větve žádala konkrétní informace ZEJMÉNA o... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 2.2.2009
Ahoj Pepíku. Tebou popsaná teorie o " tlačném pronikání aerosolu do hlubin pupenů" a "pronásledování darebné houby až sem" je opravdu zajímavá. Já teda nejsem odborník, ale myslím si, že když je pupen mokrý, tak je mu... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 29.1.2009
Vesele zdravím jak zastánce skromné až nijaké úrody ze zdravotně nezávadných zahradádek, po jejichž sytě zelené travičce bosou nožkou možno projít, aniž by člověku na pokožce vyskákaly nevzhledné fialové pupence. Neméně srdečně však zdravím i jejich... celý příspěvek >
Ametyst, Vitra - chuťové vlastnosti, 12.11.2008
Pěstuji v JČ ve výšce 400 m u jižní stěny domu. Letos poprvé zaplodila VITRA. Chuťově velmi dobrá, výrazná chuť stolního vína, lehce muškátová, slupka tuhá, dužnina rovněž tuhá. Hrozny byly 3, relativně velké s řídce rostoucími... celý příspěvek >
jaká odruda na vysočinu pro nadmořskou výšku 613, 6.11.2008
Pánové diskutéři, upozorňuji, že pan Jarda v úvodním příspěvku žádal o radu, kterou odrůdu je možno doporučit pro jeho nadmořskou výšku 613 m. Jinými slovy žádá zkušené pěstitele, aby mu poradili klimaticky nejodolnější odrůdu. V žádném... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 5.11.2008
Pane Jadrný, pokud mi tady necháte kontakt, na který bych Vám mohl poslat odresu zahrady svého tchána a adresu zahrady svého otce, budete se moci osobně přesvědčit i v době sklizně že Vámi popisované "živořící kreratury" mají normální... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 30.10.2008
Nevážený chemický Alí! No vy jste mě opravdu nakrknul  (slušně řečeno)! Prosím vás, přečtěte si ještě jednou, a pokud možno důkladně, co jsem napsal a nepodsouvejte mi, co jsme nikdy nenapsal. Já jsem nikde netvrdil, že nestříkat je lepší než... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 27.10.2008
Vážená M.R., promiňte, ale ani po čtyřnásobném podrobném přočtení Vašeho sdělení v předešlém odstavci jsem nepochopil, co jste mi vlastně chtěla sdělit. Váš zahradnický kozel Wimpi.
Co teď s kadeřavostí?, 27.10.2008
Všem chemickým mentorům, kteří nekompromisně odvrhli můj předešlý příspěvek : Vůbec jsem jím (tím příspěvkem) nechtěl obhajovat metodu "příroda si vždy sama poradí". Pouze jsem chtěl sdělit těm, kteří nepostříkali a zkadeřavěli, co se... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 24.10.2008
Milí chemičtí bojovníci! Letos jsem vysadil své prvé tři stromečky broskvoní a tak jsem se zde čtením předešlých příspěvků inspiroval, co mě, pokud budeme doma chtít kousnout do plodu, čeká. Od Ježíška si pod stromeček tudíž budu přáti neoprénový... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika