Příspěvky uživatele - 128.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fréza Fortschritt, 13.6.2011
Dobrý den Také mám tuto frézu a také s ní bojuji. Nedávala jiskru, když dávala, tak za tepla a při vyšších otáčkách začala vynechávat. Vyměni jsem elektronické zapalování a za studena fungovala bez problémů. Problém za tepla v otáčkách zůstal. Teď... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 17.8.2009
Dobrý den, tak se připojuji ke stejně "postiženým". Včera se mně při stříhání silnější větve taky krátké fiskársky s převodem v otočné rukojeti rozpadly v ruce. Ten elegantní oranžový plastový díl se doslova rozletěl na několik kusů. Nůžky... celý příspěvek >
hnědnutí dužniny od pecky, 22.9.2007
Příčinou by mohla být šarka. Měl jsem dvě 5-leté meruňky Bergeron na myrobalánu, plody výborné, pevné, s líčkem... no radost. Letos na jaře, asi v květnu, jsem si všimnul kresby na listech některých větví, pro jistotu jsem nechal plody ještě dozrát.... celý příspěvek >
Vřesy a vřesovce, 16.7.2007
Rád bych se zeptal, zda vřesy a vřesovce mám spíše zalévat více či méně. Stane se mi, že mi některé vřesy či vřesovce z ničeho nic uschnou, ale ostatní rostou vesele dále, tak nevím zda je to velkou či malou zálivkou, nebo nějakými plísněmi. Vždy mi... celý příspěvek >
Japonský javor, 13.7.2007
Některé formy japosnkých javorů přímé slunce nesnáší, hlavně formy s malými a jemnými listy, je proto nutné je částečně před přímým sluncem chránit - vyžadují plostín.
Favorita Morettini 3, 1.12.2006
Tuto odrůdu mám již čtvrtým rokem,roste zatím bez potíží v dobře vyhnojené půdě,zraje asi v polovině července zhruba o  dva týdny dříve než Red Haven. Má výb.chuť (ale méně sladkou ve srovnání se stejně zrající Dixired),  nepraská ( na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika