Příspěvky uživatele - 64.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Juka kopstek - jak zkrátit, aby přežila, 6.1.2011
chtela jsem se zeptat jestli se ma uriznout rovne nebo ze sikma
Plíseň po těle pstruha duhového, 21.10.2010
Již třetím rokem chovám v rybníku pstruha duhového, ale teprve letos se mi stalo, že některé kusy jsou napadeny plísní (aniž by byly poklovány např. volavkou). Přitom voda v rybníku je čistá, průtočná. Prosím, poraďte mi, jak se tohoto onemocnění u... celý příspěvek >
Kamélie, 28.3.2009
kamélii pěstuji v květináči, přes zimu za oknem za oknem a když začne hodně pálit slunce tak ji mám v pokoji v blízkosti okna, aby měla světlo, díky za odezvu Jindra
Kamélie, 25.3.2009
Pěstujete někdo kamelii? Já jsem ji dostala asi před třemi roky, byla krásná košatá, ale časem se jí začaly kroutit lístky a opadávat. Co s tím? Poradí mi někdo? Velice děkuji. Jindra
jak pěstovat hyacinty?, 9.2.2009
dobry den chtel sem se optat ohledne hyacintu je mozne aby mi vykvetla advakrat od jara do leta treba ji osusit nebo neco dekuji za radu jarda A.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika