Příspěvky uživatele - 234.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co potřebuje kokos?, 21.7.2011
zdravim... chcem sa opytat ci mi zacne klicit kokos, ktory je uz zbaveny vlaknitej vrstvy??? dakujem
Fotky jezírek a filtrací, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Druhá fotka jazierka, z bližšia
Fotky jezírek a filtrací, 13.7.2011 Obsahuje fotku
A takto vyzerá moje jazierko.
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 1.7.2011
Pytam sa na konkretnu značku robotickeho vysavača
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 1.7.2011
Neviete mi prosím doporučit konretnu značku?
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 30.6.2011
nemam kačirek, takže by to malo byt v pohode
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 30.6.2011
Aj ja by som potreboval vysavač, ale na kup. jazierko s plochou dna cca 15x8m, presny obdlžnik o hlbke 2,2mvyfoliovany bez štrku, najlepši by mi bol čosi ako automat na bazeny so stieracím valcom vpredu.Su tam tri gule ktore ale pri malom sklone dna... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 13.5.2011
Aeromonas hydrophila, zrejme,žiada si to antibiotika, najjednoduchšie nastriekat na granule, nechat vyschnut a krmit, po 1-2 tyzdnoch ak sa trafi citlivost tak sa to začne hojit.Juraj
Pestovanie uhoriek pod paradajkami, 8.5.2011
Z pestovaním uhoriek pod paradajkami nemám skúsenosť, ale z nastieľaním suchou podotýkam suchou nie čerstvo pokosenou veľmi dobré. Pôdu nemusím kypriť menej polievať a pôda je vždy kyprá.
Jak vylepšit špatnou filtraci jezírka?, 13.4.2011
Filtraciu nevypínať. Na 100 kubíkov bez UV podla mna tak max. 2kg ryb, prietok 10000l/h, filter cca kubik biolog časť + mech odlučenie kalu-štrbinač/vortex. Na 100kubikov s rybami, to čo tam mate a viac, prietok až ku30000l/h, filter 2,3 a viac... celý příspěvek >
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 30.1.2011
Vážení pestovatelia ja sadím papriky zásadne po jednej keď sa zasadia po dve musí tam chýbať výživa. To je ako keď z jedného taniera jedia dvaja. Jano
Výroba filtru, 18.1.2011
Jeseter je tak blbá ryba, že vojde uplne všade, cez gulu mi vchadzali do filtra denne.Preto som mal prvu komoru prazdnu, hned ich tam vidím a hned prelovím. Ten biotec si musim preštudovať lepšie, potom budem reagovat.Myslim ale, že je to všetko o... celý příspěvek >
Výroba filtru, 17.1.2011
To, čo ste nakreslili na začiatku bolo dobre.Dimenzované čo sa tyka prietokov a velkosti UV... takisto.Ked prvu komoru nechate celkom prazdnu, vela sa toho usadi aj tak.Pokial by ste ju mali v tvare valca, ako Vortex, bolo by to este lepšie.Ja som... celý příspěvek >
Výroba filtru, 9.1.2011
Okrem iných parametrov ma zaujíma najmä NO2,pokial som na 0,1mg/l, je to v poriadku.Kôli rastu samozrejme sledujem NO3,pri danej rozlohe a množstve rastlín je to o čiastočnej výmene vody... Bol som aj u isteho predajcu a videl som aj cca 5-7 kg koi... celý příspěvek >
Výroba filtru, 7.1.2011
Dobrý príklad.Myslím ale, že komora danej velkosti bude v pohode.Ja tlačím vodu cez takéto komory, dokonca ešte vyššie gravitačne čerpadlom 25 000 a ide to.Dokopy asi 8 kubikov vo filtri, biomolitanu tam išlo asi 3 kubiky, ale mam asi 50 kg koi a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika