Příspěvky uživatele - 203.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červené kmeny jabloní, 24.3.2009
Dobrý den. Mám jabloně v chatařské kolonii a na kmenech je stále více jakoby červené rzi. Poradíte mi,  prosím, co to je a jak na to?
zkušenosti s firmou Bakker, 9.2.2009
K tomu bych připojila i nutnost minimální objednávky za 400,- kč, proberete-li se katalogem vždy je cena u jedné položky pod touto částkou, takže si musíte objednat třeba i to co sevám zrovna nehodí, ale stojí co nejméně. To je nehorázné zvyšování... celý příspěvek >
zkušenosti s firmou Bakker, 6.2.2009
Naše zkušenosti jsou stejné, mizerné sazenice za nehoráznou cenu. Po naší urgentní žádosti o vymazání z registru zákazníků a nezasílání trapných soutěžních letáků v roce 2008  - žádná reakce, vše probíhá dál. Hodnotíme jako velice neseriozní... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 11.4.2008
Děkuji za radu.Je rozhodnuto.Bude to PS 420.Taky prostor v oblasti řetězového kola je hladký a tím bude snadno čistitelný pomocí štětce.S pozdravem I.D
Dolmar PS 350, PS 420, 11.4.2008
Pane J.S.Především všchny pozdravuji.Informace z tohoto diskusního fóra jsou pro mne velice poučné.Před mnoha léty jsem si v TUZEXU pořídil jednu z prvních pil Homelite XL-2 a slouží dodnes bez nejmenší závady.Dnešní výrobky Homelite podle informací... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika