Příspěvky uživatele - 21.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zámková dlažba a plevel, 21.5.2009
Určitě bych to nepodceňoval protože psi pokud ají zažívací problémy tak koušou trávu, takže i pes se může "pást". Ivan
Zalievanie zahrady, 9.5.2009
Jaký je průměr hadice??? Pokud je to 1/2" tak je to malá dimenze a tlaková ztráta v hadici čerpadlo strašně dusí a to dává malý průtok. Pro danou vzdálenost bych použil3/4 nebo lépe 1" hadici. Ivaneksi
Fiskars 2400, 22.4.2009
Taky ZZ a naprostá spokojenost. Radost s ní pracovat. Ivan
Okousaný stromek třešně, 19.4.2009
Bohužel jste mi potvrdil moje tušení, zítra jdu shánět nový stromek. Ivan
Okousaný stromek třešně, 19.4.2009
Včera jsem zjistil, že na podzim zasazenou třešeň okousala zřejmmě srnka cca 2/3 -3/4 obvodu na výšku cca 40 cm. Má tento stromek šanci přežít?? Nebo vykopat a dát nový??? Díky Ivan
Kadeřavost, 17.4.2009
Díky za "potvrzení"mé hlouposti či opomenutí, ale jsou větší tragedie v životě lidském. Ivan
Palivová přísada do benzínu, 2.3.2009
Určitě zavedením digitálního zapalování došlo ke kvalitativnímu skoku kupředu- o tom nelze diskutovat. U motocyklů to např.přineslo nebývalé možnosti v součinnosti se vstřikováním, kdy lze volit z několika map motoru např. při dešti omezit jeho... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 1.3.2009
Možná trochu odbočím, ale prostě mi to nedá. Můj velký koníček jsou koně a ještě před cca 3 roky jsem amatérsky závodil/parkur, military/ a mým velkým vzorem jak jezdeckým tak lidským je pan Jiří Pecháček. Mimo jiné i vzhledem k tomu, že dokázal do... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 1.3.2009
Digitální zapalování navíc dokáže eliminovat zpětný ráz - samozápal, usnadňuje start motoru, nedovolí poškození motoru přetočením nad hranici mech. poškození součástek motoru, lépe využívá palivo a motor má větší užitné vlastnosti - výkon a kroutící... celý příspěvek >
Palivová přísada do benzínu, 28.2.2009
Spíš bych řekl, že to nebude pro pilu polepšení, ale naopak. Vyšší oktanové číslo má za následek pomalejší hoření a tím může dojít k přehřívání motoru. Ivan
Křovinořez pro ženu, 10.2.2009
Ostružiny a nálety 5 cm JEDINĚ se 4 zubým nebo lépe pilovým kotoučem. Struna je jen cesta k trápení a případně poškození hlavy/strunové/. Jinak s kotoučem opravdu min pevné boty protože useknout kus plechovky a střepinu jak z granátu zaseknout do... celý příspěvek >
ekonomické využití zahrady, 5.2.2009
Vybetonovat a pronajímat jako parkoviště či tenisové kurty.Bohužel je to tak - pěstování ovoce či zeleniny je opravdu spíše koníček a možnost vychutnávat čerstvé plody, které jsou někdy o 2 třídy chutnější. Ivan
Pracnost pěstování trávníku, 5.2.2009
Tak to nesouhlasím. Já seču cca 4000 m a bez traktůrku bych strávil mládí/???/ jen sekáním. Samozřejmě připravit si plochu okolo plotů, stromků, záhonů a pak metry posekat traktůrkem. Vychází mi řádově 5 x vyšší výkon než ruční motor.sekačka. A... celý příspěvek >
Roubování třešně, 10.1.2009
Pepíku, jak dopadlo roubování??? Ivan
Koupě domu se zahradou, 10.1.2009
Co se týče daně tak zvyklost je, že jí hradí prodávající- ten kdo dostane peníze. Ale je dobré si to jako kupující ohlídat, protože v krajním případě může financ požadovat platbu daně na kupujícím. Jinakco se týče ceny tak můj odhad je, ža... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika