Příspěvky uživatele - 24.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vykuřovací patrona do skleníku, 4.2.2009
A jestli s nimi nemáte žádnou praktickou zkušenost, tak pozor - síra hoří pekelně rychle a vysokým plamenem. Takže zavěsit na neizolovaný drát a nejméně půlmetru (i do výšky) od všeho hořlavého. A taky by bylo lepší navléhnout je na drát podélně,... celý příspěvek >
Dezinfekce skleníku, 4.2.2009
Dobrý den, já sice přesně nevím co za havěť se mi ve skleníku usadilo, nicméně jsem vloni řešil podobný problém a navíc stěny byly porostlé jakýmisi zelenými řasami a nějakým dalším hnědým bordelem. Podotýkám, že máme polykarbonátový, ne... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování , 2.7.2008
Letos jsem si koupila keřík kanadské borůvky, zasadila jsem ho do rašeliny a teď jen zalívám a čekám zda to přežije. Keřík má 3 silnější větvičky a spostu malých hubených kolem. Mám ty hubené větvičky odstranit?  Ještě mám jeden dotaz: jestli... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika