Příspěvky uživatele - 171.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Achocha - Ačokča, 4.2.2009
Papriko okurku pěstuji již 3 rok. Pokud si zadáte do vyhledávače heslo Ačokča najde zde článek, který vám podrobně popisuje její pěstování se vším všudy. V závěru článku je i její zpracování. Mě se nejlépe osvědčila k nakládánína kyselo jako okurek.... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 25.6.2008
Už jsem to dal dohromady, skutečně běží jako nový, má standardní výkon a dobře startuje. Jestli je tu někdo, kdo mi dokáže logicky zdůvodnit, jak to že z hliníkové slitiny vyrobený válec tohoto motoru není ani zdaleka tak opotřebovaný, jak by... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 2.6.2008
Tvůj odhad životnosti působí logicky, ale skutečnosti je na hony vzdálen. Letos jsem rozebral tento motor (po nárazu rupla ojnice),  rok výroby 1981/82 (!).  Jsem kdovíkolikátý majitel a seču s ní 2000 m čtverečních již pátý rok.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika