Příspěvky uživatele - 4.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může svíčka zničit zapalování?, 26.2.2009
No on Jonsered bude asi pěkný... Když jen jiná svíčka provedla toto.Mám stihl 028 a po X letech sem měnil svíčku a po tom co sem tady četl jsem se rozhodl že koupím u stihl a ejhle.Sám prodavač mi řekl že tam můžu dát i jakoukoliv jinou se stejnými... celý příspěvek >
Listnaté stromy, 19.2.2009
Za jeden víken 6 vozíku???To je tři denně.Když vezmu kácení odvětvování atd.Tak max stíhám dva a to bych musel ještě hodně chváta cesta z domu půl hodiny pak řezání atd...3 denně vážně nestihnu.Stihl bych to vše za víkend pokácet ale odvozit určitě... celý příspěvek >
Listnaté stromy, 19.2.2009
To si děláte srandu nééé???Do 15.dubna to ještě jde ale do 15.března??? To mám jako hned o víkendu naběhnou do toho 35 cmetrového sněho a začít kácet abych stihnul udelat 6 vrchovatých vozíků do 15.března.Mám čas jen o víkendech... To bude... celý příspěvek >
Listnaté stromy, 18.2.2009
Myslím tím jestli se smí kácet jen na jaře a na podzim když nemají listy???
Listnaté stromy, 18.2.2009
Dobrý večer Hledal jsem na foru ale toto jsem nenašel... Mám otázku: Je pravda že listnaté stromy se smí kácet---myslím soukromě na vlastní louce jen dokud nemají listí???Mě to tvrdí děda ale příde mi to jako blbost je to tak???
Ktora retaz je na rezanie lepsia - 0,325 alebo 3/8, 17.2.2009
Toto zde bylo mnohokrát probíráno... Přímo pro tuto pilu bych vám doporučil řetěz 0,325!!!Z mé skušensosti vím že řeže lépe-3/8 je určen pro silné motory s velkým kroutícím momentem.samozřejmě ho vaše pila zmákne ale uvidíte že 0,325 bude úplně o... celý příspěvek >
Zuby na pile, 16.2.2009
Na těch ovocných stromech něco bude!!! Sekal jsem dřevo a zbylo mi asi pět silně sukatých špalků třešně.Sekerou jsem neměl šanci byly už pěkně vyschly Vzal jsem je tedy motorovkou na půlky a následně na čtvrtky, řetěz jsem měl ostrý jako vždy, ale... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 16.2.2009
To je totální blbost že by to bylo od svíčky a ještě od svíčky vhodné k motorové pile.Mám elektrocentrálu a sekačka a pilu -- ani v jednom už pěknou řadu let není origoš svíčka ale jiná.stejně vhodná -- žádný problém není a ani a tím sem si jistej... celý příspěvek >
Stihl 028, 10.2.2009
Potřebuji prosím poradit Mám na pile tutu řeznou soustavu: liště 35cm, vodící článek řetězu 1,6,a řetěz 0,325----- je toto na tuto pilu vhodné osazení???
Benzin v zahradni technice, 10.2.2009
Benzín rozhodně nenechávat v pile ani měsíc!!! Mám pilu Stihl028 -když jsem ji koupil majitel říkal že je v ní 2měsíce starý benzín bylo tam asi půl nádržky...,začal jsem řezat a pilašpatně držela volnoběh, řetěz se točil i bez plynu, zároveň... celý příspěvek >
Jak často brousíte řetěz?, 7.2.2009
Dobrý den Nedávno tu někdo psal že musí neustále brousit třetěz a pak z něj vyšlo že s ním řeže trochu do země atd... Tak toto je pro něj mé zkušenosti! Dnes jsem řezal na zahradě, mám řetěz Stihl, 1,6-0,325 ---pila stihl 028 řezal jsem dřevo... celý příspěvek >
Jakou pilu na sruby?, 5.2.2009
Vzal bych něco nad 3 kw budete dělat denně takže potřebujete něco kvalitního to jest STIHL, DOLMAR,HUSQVARNA vyberte jednu z těchto značek a budete spokojen!
motorová pila homelit, 3.2.2009
Já jsem to pochopil Možná že mají stejný obsah a obě jsou hobby ale jedna má výkon 2,3 druhá 1,8 a to vůbec nemluvím o váze délce lišty kroutícím momentu...
motorová pila homelit, 3.2.2009
Pane Gl To je vážně sranda.Stihl Ms 250 výkon 2,3kw a vy ji stavíte proti Partner 1,8kw.To si snad děláte srandu a vůbec cenově stihl 2,5krát dražšší než Partner  To se dá 100%čekat že je 50krát lepší a když už jsme u toho se stihl 250 se dá... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 2.2.2009
Jestli je to jen provokativní dotaz z nudy tak si o ní nic nemyslím jinak= Pro někoho kdo nařeže max 15metrů ročně a bude to řezat po víkendech a né vše za jeden den naprosto dostačující. Samozřejmě vám nesmí vadit větší váha, vibrace atd Takše... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika