Příspěvky uživatele - 14.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak granulovaný kravský hnůj, 23.7.2010
Jako vodohospodář, který má nepřímo co do činění s ČOV pro více než milion obyvatel, Vás mohu ujistit, že sušina z ČOV (tedy čistírenské kaly) končí na vybraných skládkách a nikdo si je od první republiky neodváží používat...
Japonské javory - Řez a přesazování, 23.4.2010
Vůbec bych se přesazení nebál. podstatné je zajistit dostatečně velký kořenový bal, tím myslím co se týče vlásčitých kořenů. Tedy vyzvedávat natolik opatrně, aby nedošlo k rozpadnutí balu před transportem. Vhodná je bandáž např. smršťovací fólií,... celý příspěvek >
Kostrukce pro vistárii, 10.9.2009
Měli jsme vistárii zasazenou u zdi a pnula se po ní po drátě zavěšeném na očku ve zdi. Krásně rostla až do té doby než jsme ji museli přesadit z důvodu opravy zdi (rostlina samotná ji neponičila) a v novém prostředí se neujala. Zakoupila jsem novou... celý příspěvek >
Prosím o radu odcházejí mi kytky, 29.6.2009
Taky mám podobný problém a už asi tuším kde je zakopaný pes. Skla u těch mých oken mají asi něco jako uv filtr při pohledu na sklo pod určitým úhlem je vidět takový jakoby fialový nádech a kytky asi nedostanou ze světla vše co je potřeba. U kamaráda... celý příspěvek >
Bougainvillea, 12.5.2009
Mívají je v OBI. Nevybavuji si zda celoročně nebo zda je to sezónní záležitost. Mají nejen s fialovými květy, ale i červenými a béžovými 
Keř s modravými květy, 30.1.2009
Hortenzie velkolistá by vám toto mohla poskytnout.  Modré květy podpoříte kyselou půdou. Kvete od března do července. Nemám s ní zatím osobní zkušenosti, ale též pátrám po modře kvetoucím keři a tyto údaje jsem si našla v atlasu rostlin. Letos... celý příspěvek >
kdy vysévat trvalky, 30.1.2009
Vysela jsem v polovině ledna semena, která měla na sáčku obrázek s výsevem únor - březen. Je to několik vaniček na velkém plechu přímo u okna a zároveň blízko topení. Učinila jsem tak nejen z nedočkavosti, ale taky z pokusu, aby byly rostlinky na... celý příspěvek >
jakou popínavku vybrat?, 12.11.2008
Dobrý den, ráda čtu vaše příspěvky, paní Danielo. Zaujal mi brslen, ale jinde na netu jsem se dočetla, že je pomalu rostoucí a na výšku 10-15 cm. Takže jak je to doopravdy? Uvažuji o co nejvíce barevných nebo stálezených neopadavých popínavkách.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika